Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bugün bat günüm normalde ama negatifi görmekten öyle korkuyorum ki sırf bu sebeple evde test olmasına rağmen yapamıyorum sanki her an olucam

Bugün bat günüm normalde ama negatifi görmekten öyle korkuyorum ki sırf bu sebeple evde test olmasına rağmen yapamıyorum sanki her an olucam
Bence yapın bu gerçekle ha bugün ha yarın zaten yüzleşeceksiniz şuan stresten başka bir şey yapmıyorsunuz kendinize besmeleyle yap gitsin

B
Deli cesaretim gelirse yapabilirim kuzum genelde zaten sabah kalkarım o an gelir he akşam olduğumda oluyorda ekseri sabah kalkınca oluyor eğer baktım olmamışım bi ihtimal test yapabilirim
Ben de genelde sabaha karşı oluyorum ağrıyla uyanıyorum o yüzden genelde regl olmadığımı görürsem uyanınca yapıyorum hemen. Negatifi görmekten ben de çok korkar oldum artık ama bat yaklaştıkça test yapma düşüncesi bı saniye bile çıkmıyo aklımdan

Bence yapın bu gerçekle ha bugün ha yarın zaten yüzleşeceksiniz şuan stresten başka bir şey yapmıyorsunuz kendinize besmeleyle yap gitsin
Canım benim inan 5 ayda bikere 10 gün gecikmem oldu öyle çok emindimki hamile olduğuma kanda falan baktırıp sonra adet olunca benim dünyam yıkıldı sanki bidaha çok gecikmeden yapmayacağım dedim çünkü ellerim ayağım titriyor benim o an fenalaşıyorum sonucu görürken en azından böyle bekliyorum adet olursam ona üzüleyim şuan zaten çok takamıyorum cemiyet var akşama

Dime genelde sabah oluyoruz gece birikiyor herhalde. Ben yinede bi iki gün beklicem sanırım kuzum şuan daha gecikme bile diyemiyorum sadece bugün olmam gerekliydi günüme göre

O zaman tamam canım kendini en iyi tanıyan sensin hakkında hayırlısı olsun inşallah gebelik vardır güzel haberle gelirsin

Amiiiin kuzuum nasıl istiyorum buraya kocaman hamileyiiim yazmayı rabbim buradaki arayan tüm arkadaşlara nasip etsin o güzel duyguyu
Amiin inşallah canım benim bizde açtığın konunun altına hemen hücum ederiz sonra tatlı bekleyişleri konuşuruz rabbim kimseye aratmasın bende bir sene uğraştım onun stresini bilirim

Ahh o kadar gün zor sabrettin şimdi mecbur sabretmek daha zor olmalı ben bile sonucunu merak ediyorum ya yap artık
Yaa sorma hecanlanıyorum üzülüyorum sonra diyorum bisey yoksa bos bos beklemiş olcam evime gideyim diye ugrasacam Allah böyle nasip etti demekki biliyor benim panik oldugumu

Hello herkese darlandım buraya geldim yine yumurtlama öncesi ve yumurtlamayı değerlendirdik. Sonrası olmadı eve gelen giden de bitmedi valla herkes yumurtlamamı beklemiş
Kendimdeki enteresan durum kasıklarımda batmalar ve bir yoğunluk var sanki yumurtlama gibi. Ama yumurtlama dönemi bittiği için bu ağrıyı anlayamadım bir postta okumuştum yavaş hareket edin diye ben de regl zamanına kadar hiçbir iş yapmama kararı aldım

Yaa sorma hecanlanıyorum üzülüyorum sonra diyorum bisey yoksa bos bos beklemiş olcam evime gideyim diye ugrasacam Allah böyle nasip etti demekki biliyor benim panik oldugumu
Rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur canım sen yapmıştım galiba bir kaç gün önce silik çizgi vardı sanırım testinde

Rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur canım sen yapmıştım galiba bir kaç gün önce silik çizgi vardı sanırım testinde
Öyledi ama ben kac test yaptım onun üstüne iki tanesinde cıktı iki tanesinde cıkmadı ama o cıkanlar 1 saat içinde cıktı hemen cıkmadı bende o yuzden batı bekle sen dedim kendi kendime biseyin olduğunu düşünmüyorum acıkcası ama inşallah bi umut diyorum daaha yeni basladık ama o yüzden bu kadar abartılı davranmam zamanla bende pısarım zamanını beklerım herseyin

Bende hiçç beklemediğim anda oldu o kadar rahatım ki amann zaten olmadı kafasında 6.gün önceden bir his test yap dedi dedi durdu inanmazdım nasıl hissediyorlar saçmalık derdim evde ovülasyon testi vardı onunla yaptım ilk c koyukırmızı t kıpkırmızı çıktı hemen kalktım gittim eczaneye artımed erken gebelik testi aldım silik çizgi gördüm o heyecanla kan verdim şükürler olsun kesinleşti hamile olduğum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın, aratmasın en yakın zamanda rabbim size de nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…