Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bende 5 gun kala negatif cikmistim idrar yolu enfeksiyonu oldum zaten ilk biliyosun benim cok bi belirtim yoktu sadece tuvalete cikmam duzenlidir yani bi sikintim yoktur ama adet gunum gelene kadar cikamadim nerdeyse.. ve hergun gazim vardi son 10 gun kalan hemde son 2-3 gun kala ara ara adet agrim basladi kasiklarimda dedim aha geliyo ama gelmedii

Benimde ara ara adet agrım agrısı oluyo bşrde gögsümde agrı var o kadar tam 3 gün kaldı yarında bşr test yapıcam kuzum

Kızlar burdan bir arkadaşımız oda çok uğraştı ikizleri oldu ama kızının durumu kritik ya şafi başlatmış annesi müsait olanınız varsa destek olur musunuz

Çıkar canım eğer hamilelik varsa ben kızımda 6 7 gün önce yapmıştım inanmayarak 3 kere tekrarlamistim testi üçünde de çıkmıştı

Yok yavrum konu o degil annemlerdeyim yarın yapıcaktım bat 30 zaten de burda yapamam mecvut sabredip adet günümde yapcam
Ahh o kadar gün zor sabrettin şimdi mecbur sabretmek daha zor olmalı ben bile sonucunu merak ediyorum ya yap artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…