Aile Planlaması Hamile kalmamak için napmalıyım kızlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

burcissoff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
3
0
Nişanlmla 1 hafta sonra ilişkiye girmeye karar verdkk. Bu ikimizn de ilk deneyimi olack o yüzden de pek kondom kullanma taraftarı değilz. Doğum kontrol hapları var ama onlara da adet bittiği zaman başlamak gerekiyormuş ve benm adetim 3 ocak ta bitti. Ertesi gün haplarına da aşırı zararlı diyorlar. Napmalıyım ya çook korkuyorum hamile kalmaktann. şimdi diiceksiniz kii erteleyinn. ama benm istanbul a gitmem lazm ve 6 ay görüşemiicez . son görüştüğümzde güzel bi anıyla ayrılalım diyorz. Ne dersiniz napmalıym sizce bi yardım edinn :///

doğum kontrol hapı yok,ertesi gün hapı zararlı, prezervatif zevk vermiyo başka bişey kalmadı zaten arkadaşım

yya yapamazsanız o zaman güzel olmayan bir anıyla 6 ay ayrı kalacaksınız. hemde bu sizin evlilik hikayenizin sonu bile olabilir...

ilk deneyim ya o açıdan

tamam da biz bunu yaşamak istiyoruz işte napalım :) birbirimizin lise aşkıyız yani ufak şeylerden dolayı ayrılmak yakışmaz bize tatlım :) biraz daha düşünseniz kızlar ben bu konuları pek bilmiyorum işte:/ iğne diyorlar ria ve diyafram da varmış. Ayrıca kontrol hapı için geç mi gerçekten ? Benim durumuma uygun bi yöntem yok mu yaaa

doğum kontrol hapı için adetin ilk veya 2. veya 5. günü başlanması gerekli.ilacına göre değişiyor sanırım günleri.

ilişkiniz ne kadar sağlam olursa olsun. evlenmeden önce böyle bişeyi yaşamanızı tavsiye etmiyorum canım. iyi düşün... en güzeli kendi evinizde ilk gece o duyguyu yaşamak.

ılıskıye gırıp gırmemek sızın kararınız tabı bu konuda herkesın saygı duyması lazım ama olabılecek seyler yuzunden uyarıda bulunmus ablalar tabıkı sen blırsın canım
adetın gectıgı ıcın dogum kontrol hapına baslayamazsın bu durumda en mantıklısı ertesı gun hapı kullanman gbı duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…