Hamile Kalmaktan Korkan Var mı?

ela nil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
51
0
35
kendini hazır hissetmeyen ve ya hamile kalırsam düşüncesi sürekli beyninde dolaşan bunu bi sorun haline getiren var mı???

ben hamileyim ama kalmadan önce böyle bir düşüncem yoktu.ama şimdi az biraaz düşünüyom::::S:S:S:

evet ben çok korkuyorum. bebekleri çok seviyorum. anne olmak elbetteki çok istiyorum. ama işimle ilgili sorunlar ve maddi imkansızlıklardan dolayı çok korkuyorum. her ay bu stresi yaşıyorum. ne kadar korunsamda Allah dilerse olur çünkü; bunu biliyorum.

Evet arkadaşlar ya korunarakta hamile kaliniyor. Ben evliliğimin ilk ayinda güya kendimizce korunarak hamiş kaldim ama iyiki doğurmuşun oğlumu bi gülüşü bü kokosu dünyaya bedel. Pişmanliğim yok onu doğurduğum için. Ama şimdi yine çok korkuyorum spiralim var ve + çoğu zaman kondom kullaniyoruz korunmak için ama işte içim rahat değil adet olmadim hala. Allahim olmayanlara ve isteyenler versin bana oluşum yeter...bu arada oluşum 4 ayin içine girdi teyzeleri....

ben dede var o korku ama anneliğe hazır hissetmediğimden değil 4 kez bebek kaybettimdee tekrar kaybetmekten korkuyorumm

evet bazen korkuyorum her zaman değil
gözek rabbim işallah verir hepimize

X