Aile Planlaması hamile kalmak

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

merve_30

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
4
0
34
Selam

Gecen yil hamile kalmistim, ama bebek gelismedigi icin 11 haftada aldirmak zorunda kaldim.
Simdi 5 aydir hamile kalmak icin ugrasiyorum, ama hala sonuc alamadim.
Ilkinde ilk denemede kalmistim,.
Acaba boyle bir seyle karsilasan varmi?:KK17:

Bazilarinda kurtaj sonrasi hemen hamile kaliniyo bazilari bi kac ay sonra bazilari bi yil sonra felan tanidigim arkadaslarimin hepsi sonradan hamile kaldi bebisleri oldu sabirli ol cnm insallah seninde bebegin olacak

Selam

Gecen yil hamile kalmistim, ama bebek gelismedigi icin 11 haftada aldirmak zorunda kaldim.
Simdi 5 aydir hamile kalmak icin ugrasiyorum, ama hala sonuc alamadim.
Ilkinde ilk denemede kalmistim,.
Acaba boyle bir seyle karsilasan varmi?:KK17:

bende temmuzda düşük yaptım daha dogrusu acıya daha fazla dayanamadım mecburi kürtaj oldum bende hala hamile kalmadım normaldir heralde gerci pekte istedigim söylenmez ama inş en kısa zamanda dilegin gercek olur icini ferah tut

bende ekımın 30 da
bebeyımın kalbı durdugu ıcın kurtaj oldum hala hamıle kalamadım ınsallah en kısa zamanda anne oluruz kurtaj olduktan sonra hemen hamıle kalanda var 6 ay sonra kalanda allah hayırlısını nasıp etsın ınsallah

Sagolun arkadaslar.
Bu ay pek bi umutlandim, adet olmadan once belirtilerim vardi gibi, ama olmadi.
Allaha herkezin gonlune gore versin. :nazar:

Bu konuda bir doktordan bilgi aldınız mı? Küçük bir ihtimal de olsa ufak tefek sorunlar olabilir. Dış gebelik konusunda bence doktorunuzla bir görüşün.

Slm,

Doktora 2 ay once gitmisttim, hersey yolunda gibi gozukuyordu. Doktor eyer Nisana kadar olmassa esime speriogram yapmayi onerdi.
Ben bu konuda pek ikna olmus degilim, cunku ben ilkinde ilk denemede hamile kalmistim....

X