Hamile kalmak istiyorum

ysmnslh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2014
14
0
Arkadslar bi senelk evliyim hamile kalmak istiyorm esim İstemiyo her ay tartisiyorz ben de kazayla belki olur diye umitleniyorm ama sonuc negatif;( cocklari halbuki cok seviyo hazir deglm de ne demk cok uzuluyorm acaba onu nasil kandirabilirm yada hamile kalmak icn ne yapmaliym yardm edin lutfeen. ;(((

cnmm eşin istemiyorsa kalsan bile nasıl mutlu olcaksın ki ?

Canim esim olursa sevinirm diyo RABBİM bize nasip ederse niye mutlu olmiymki diyo bikere 10 gn geckmstm supelndk ole demisti

Cnm Allah im nr verirse hayirlsini verir.belki çocuk olduktan sonra daha kotu olacak.üzülme dua et.Rabbim hakkimizda hayirlisini versin.bende çok istiyordum ama düşük yaptim.daha çok üzüldüm.simdi yeniden hamile kalmaya calisiyorum.sadecesabir gerekiyo

Canm ins. RABBİM haytlisyla hrrkeze nasip eder neden istemedigini cok merak ediyorm soruyorm cock istedgm gn solicem diyo tartismak uzerine gtmkde istemiyorm ins. RABBİM hayrlisyla hayrli bi ewlat herleze nasip etsn

Cnm zor bi durum. Allah yardimcin olsun. Yasiniz kaç ki gencseniz ondan istemiyor olabilir. Bencede üstüne gitme konusunu bile açma. Daha çok soğur çocuk istemekten. Bilemiyorum ki ne desem bos hamile kalsan durum nazil olur. Dua edeceğim senin için ve bizim gibi çocuk isteyenler için.

Hiç düşündünüz mü, belki de baba olmaya hazır değildir?

Ben de çocukları çok severim, ama anne olmaya hazır hissetmiyorum. Çocuk sevmenin anne-baba olmakla çok da ilgisi olduğunu düşünmüyorum.

Bu arada baskı kurarak çocuk fikrinden iyice soğutuyorsunuz eşinizi.

sanırım aynı durumdayız her ay tamam akışına bırakacağım diyorum çocuk sahibi olmanın kötü taraflarını düşünüyorum sürekli ağlayacak onunla ilgilenmek zorunda kalacağım çalışamayacağım falan diyorum ama her gün eşime çocuk yapalım derken buluyorum kendimi benim eşimde zamanı var diyor başka adamlar hemen çocuk yapar bizler mi çok düşünceli adamlara denk geldik bilemedimen son ilişkimizde sanki kaza oldu gibi bakalım adet tarihim geçerse ümitleneceğim sabırsızlıkla ay sonunu bekliyorumbirde dün kahve falımda kısmetiyle erkek bebek geliyor çıktı onda bile ümitlendim o kadar çok istiyorum ama eşimi ikna edemiyorum

Canm yaa beni anlayan biri var demek aynen yaa gecn ay 10 gn gectm okadar umtlendmki ama sonu negatf ckti basmdan kaynar sular dokuldu cok istiyorm hep zamani var diyor afedersnz prezervatflerin ucunu bile delmeyi dusndm

Bende baski yapmiyorm bakalm akisina braktm ins. Kendi ister yalvarr ben naz yaparm

Ben 24 esim 25 yasnda ins. Hayrlisyla vakti zamni gelnce olur

Canim sen simdi esim istemiyor hamile nasil kalirim dersen cogu kisi yanlis anlar hatta bazilarida gizli sacma yontemler onerir. Galiba esin erken hissediyor ki 1 yil erken hakkaten. Benim esimde erken diyordu doktora gittim smear testi yaptirdim folik aside basladim esim hazir oldugumu anladi ve suan olumsuz degik ilk denemelere basliyoruz. Annelik icgudusel babalik sonradan ogrenilen bir duygu derler. Eger maddi manevi hazirsaniz once doktora git.
sonrada ovulasyon takibi yap. Uygun gunlerde gun asiri iliskiye girin ve saga donup cenin pozisyonunda uyu. Sonrada dua et. Rabbim hayirlisiyla nasip etsin.

Hayrlisi olsn bakalm en iyisi beklemek ikmznde istegyle olsn kazayla olursada RABBİMden geln bi hediye diye dua edrz RABBİM herkezn gnlune gore versn ins. Herkezn kucagnda saglkli sihhatli bebeleri olur

Erkek bazen acimasiz oluyorlar.çok benciller her konuda alismak lazim.sabretmek lazim

Evet bu konuda hic benm fikrimi sormadi sadece o istemiyo okadar bi sor bnada senin dusuncen nedr diye sadce ben hazr deglm ama bi gorsen baskalarn bebeleri kucagndan indirmiyo arkadslarnn hepsnn bebekleri var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…