hamile kalmak istiyorum

S

secilmemis

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi secilmemis
alm kızlar 2 aydır hamile kalmak ıcın ugrasıyoruz ama olmadı acaba eşim sigara kullanıyo ondan kaynaklanıyor mu bana akıl verırmısınız kızlar folık asıt kullanan oldu mu ıyı mı sızce kullanayım mı

• Konu Sahibi secilmemis
canım sabret 2 ay o kadar uzun bir süre değil folik asite başla doktorlar gebelikten 3 ay önce başlanmasını öneriyorlar. Allah hepimize sağlıklı bebişler verir inşallah

• Konu Sahibi secilmemis
2 aydır mı?biz kaç ay uğraştık,ilk düşüğümden sonra (ilki olana kadar kileri saymıyorum bile)tam 7 ay bekldeim ,sende ne bu karamsarlık 2 yada hemen pes etmişsin buaralara yazmışssın,her ay hamile kalma şansın bir sorun yoksa %25 tir cnm,kafana takma hiç,benim eşimde sigara kullanıyor ve şimdi hamileyim,inş en kısa zamanda güzel haberlerini duyarız.

• Konu Sahibi secilmemis
alm kızlar 2 aydır hamile kalmak ıcın ugrasıyoruz ama olmadı acaba eşim sigara kullanıyo ondan kaynaklanıyor mu bana akıl verırmısınız kızlar folık asıt kullanan oldu mu ıyı mı sızce kullanayım mı

sen şimdiden bole yaparsan yandın ben 7 aydır denıyorum hiç bişi olmadı bu ay 2 gun geçtı test yapmaya korkuyorum hayırlısı allahtan

• Konu Sahibi secilmemis
Merhaba, bebek istiyorsanız bence eşinde sende bir an önce doktora gidin bütün kontrollerinizi olun içiniz rahat başlayın derim. Biz 9 ay bekledik olmadı, meğer eşim de varikosel varmış. Onca ay boşuna ümitle beklemişiz. İnşallah sizde birşey çıkmaz ama yine de gidin derim en azından için içini yemez rahat rahat beklersin:KK66:

• Konu Sahibi secilmemis
Merhaba, bebek istiyorsanız bence eşinde sende bir an önce doktora gidin bütün kontrollerinizi olun içiniz rahat başlayın derim. Biz 9 ay bekledik olmadı, meğer eşim de varikosel varmış. Onca ay boşuna ümitle beklemişiz. İnşallah sizde birşey çıkmaz ama yine de gidin derim en azından için içini yemez rahat rahat beklersin:KK66:

Ne doğru söylemiş birebira, önce bir dr a görün ki bir şey var sa zaman kaybetmemiş olursunuz.

Ah ah.. şu topikleri gezsen kaç sene bekleyenler var.. nerde kaldı iki ay. İlk aylar zordur, hepimizin başından geçti, seni anlıyorum bu konuda,sıkıntıya sokarsan kendini, strese girersen daha da zorlaşıyor bu iş. Dr a git ve de oluruna bırak.. her ruhun, her canın bir gelme zamanı var.. sabırla üzerine düşeni yaparak bu doğru zamanı bekleyeceksin, bu arada da kendini böyle hırpalama derim ben nacizane.. Üzülme, umarım en kısa zamanda yüzün güler.Hakkında hayırlısı...

• Konu Sahibi secilmemis
slm ben folik asit alıyorum alınması gerektiğini biliyorum hamiştim iki aylık ama düşük yaptım ilaç kullanıyodum bilmeden sanırım bu yüzden oldu bide stresin çok kötü etkileri olduğunu tüm bebek isteyenlere duyurmak istedim allahım tüm bebek isteyenlere nasip etsin

• Konu Sahibi secilmemis
canım arkadaşlarım çok güzel yazmış bzidede hiçbir problem olmamasına ragmen 17 ay olacak olmuyor kaç senelerce bekleyipte hamile olamayan arkadaşlarımz var ben hep ilk olarak onları düşünüyorum allahım daha çok bekleyenlere ver sonrada bizlere

• Konu Sahibi secilmemis
benim 1 sene oldu olmuyor 1 tane düşüğü saymazsak tabi hiç bi problem yok neden stres çok kafaya takmak sende daha 2.aydan kendini sıkıntıya sokma inşallah en kısa zamanda iyi haberlerini alırız git bi doktora muayene ol tahlillerin yapılsın hersey istediğin gibi olsun.

ben yeni üyeyim senin durumunu çok iyi anlıyorum çünkü bende 2 aydır korunmayı bıraktım sabırsızlıkla bekliyorum ama hala birsey yok yumurtlama günü ve pozisyon çok önemli birde ilişki öncesi ve sonrası hemen duş almamanı tavsiye ederim

arkadaşlar ümidinizi yitirmeyin rabbim mutlaka verecektir zamanı gelince hepimize folik asit mutlaka kullanmamız gerekiyormuş bebeğin gelişimi için

bende 2 düşükten sonra 5 aydır uğraşıyorum hamile kalamıyorum.hamile kalıp sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bir evlat olsun istiyorum.geç olsun ama güç olmasın diyorum.vakti zamanı var diyorum.

Kızlar biz bebek isteyeli 2 sene olucak nerdeyse. Ama bi türlü hamile kalamadım.

merhaba bende yeni üyeyim we ne eşimde nede bende bi problem war sadece erken çocuk sahibi olmak istiyorum yaşım 18 minyom tipliyim sizce vücudum gelişmediğinden olabilirmi ????

merhaba bende yeni üyeyim we ne eşimde nede bende bi problem war sadece erken çocuk sahibi olmak istiyorum yaşım 18 minyom tipliyim sizce vücudum gelişmediğinden olabilirmi ????

canım senin yaşının küçük olması gibi bir avantajın var. ne zamandır deniyorsunuz ve olmuyor.en az 5 ay bir deneyin bakalım ondan sonra olmuyorsa mutlaka bir jinekolağa görün.daha şimdiden kendini yıpratma derim ben.hepimizin dileği isteği bu minik bir melek.inşallah hepimiz güzel haberleri veririz birbirimize...sağlıcakla kalın!

2 ay çok erken evliliğinin tadını çıkar,ben düşüğü saymazsam 5 yıldan beri bekliyorum:1no2:

X