Hamile kalmak istiyorum

8 aydır deniyorsanız bir kaç ay sonra doktora görünün tekrar, doktorlar 1 yıl boyunca hamile kalamayınca gelin diyorlar…

8 aydır deniyorsanız bir kaç ay sonra doktora görünün tekrar, doktorlar 1 yıl boyunca hamile kalamayınca gelin diyorlar…
8 aydır deniyorsanız bir kaç ay sonra doktora görünün tekrar, doktorlar 1 yıl boyunca hamile kalamayınca gelin diyorlarrvet
Evet öyleymiş dün hastaneye gittik 1 sene denemek gerekıyormus ama ne bileyim insan tedirgin oluyor sorun yoksa neden olmuyor diye

Merhaba, test felan hersey normal ama çocuk sahibi olamadık hala yeni evlendik 8 ay oldu. Fikir istiyorum sizden 💗
Merhaba eğer hiç bir sıkıntı görünmüyorsa oculasyon testi ile birlikte yumurtlama dönemi kullanabileceğiniz jelleri deneyebilirsiniz, spermin yumurtaya ulaşmasını kolaylaştırıyor ☺️

Merhaba, test felan hersey normal ama çocuk sahibi olamadık hala yeni evlendik 8 ay oldu. Fikir istiyorum sizden 💗
Ben de 9 aydır evliyim 5,6 aydır deniyoruz reglim çok düzensiz (pkos değilim) hormon testi istedi doktorum. Sonrasında ilaç tedavisi vs. başlarız dedi. Regliniz düzenliyse ovulasyon testlerini araştırın,uygulayın. Gün aşırı ilişki öneriliyor ve düzenli. Hsg (rahim filmi) çekiliyor doktor uygun görürse. Tüplere bakılıyor ve bir ilaç enjekte ediliyor o da rahim yolunu açıyormuş. Sonraki 4 ay hamile kalma ihtimali daha yüksek ve çok kalan olmuş. Onu da araştırabilirsiniz. Tez zamanda hayırlı haberlerle buluşalım inşAllah 🤲🏻🧚🏻‍♀️

X