hamile kalmak istiyorum ama korkuyorum

greengirll

yok başlık falan
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
9.036
9.554
Arkadaşlar herkese merhaba, ben artık çocuk düşünüyorum ama korkuyorum, hassas bir vücudum var, regl olurken de mesela ilk gün çok etkileniyorum yatmak istiyorum, hamilelik hayatınızı nasıl etkiledi, biraz cesarete ve deneyimlerinize ihtiyacım var

regil olurken ben cok kotu oluyorum agridan mide bulantisindan bas agrisindan hamilelikde adet yok diye her yil hamile olasim geliyo korkma hamilelik oyle diyil

Çocuk kadar güzel birşey var mı hayatınızda tatmadığınız sevinç mutluluk huzur kısacası yaşama dair tüm güzelliklerin en güzeli en özeli o yüzden geciktirmeyin hayatınızda iyi kiniz olacaktır Rabbim kimsenin kucağını boş evini çocuk sesinden mahrum bırakmasın

regil olurken ben cok kotu oluyorum agridan mide bulantisindan bas agrisindan hamilelikde adet yok diye her yil hamile olasim geliyo korkma hamilelik oyle diyil

Aynen yazdıklarınızı yaşıyorum ilk 2 gün, hamilelikte de her belirtiyi yaşarım mide bulantısından duramam falan diye korkuyorum

Aynen yazdıklarınızı yaşıyorum ilk 2 gün, hamilelikte de her belirtiyi yaşarım mide bulantısından duramam falan diye korkuyorum
hamilelikde mide bulantisi yasamayan zaten cok az insan var nerdeyse 100 kisiden 99 yasoyo ben 15 haftaya kadar sabahdan aksama kustum kolay diyil anne olmak ama hamilelik adetden iyidir valla ben adet oldugum gunlerde yuzum bile deyisir cine benziyorum agridan rengim bile deyisir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…