Hamile kalmak istiyommmmmm

ekim.29

Allahumme Ya Mübdi
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
3.838
39
35
KIZLAR ARTIK HAMİLE KALMAK İSTİYOM UMUDGUMU HİÇ BİR ZAMN YİTİRMEDMMMM HAMİLE KALCAMDA İNŞŞ AMA YARDM EDİNN LÜTFENN BİLDGNZ UYGULAYIPTA NETİCEE ALDGNZZZZZ BÜTÜN HAMİLE KALMA YÖNTEMLERİNİ SÖLEYİNN NOLURRR KIZZLARRR BURADA OLMASAA EVDE ÇATLAR ÖLÜRÜMM YAA İİİİ VARSNNN CANLARIMMMMMMM :enbuyukkk:

Insallah hersey Gonlune Gore olur canim
biz 3 senelik evliyiz Valla esime Keci boynuzu yedirmekten herif keciboynuzu olup cikcak basima:bbo:

INSALLAH EN YAKIN ZAMANDA HAMILE OLURSUN CANIM

ben hiç bişey yapmadım ama hamile kaldım bunun bir yöntemi olduğunu sanmıyorum
sadece yumurtlama günlerine dikkat et güzelim

hayatım bir kere şu içine girdiğin durumdan çık......
sonra da kendien başka ugraşalr bul hamişliği kafandan at sen nasılsa bir kere hamile kaldın gene kalabilirsin o zaman sorun ne sorun sende kusura bakma ama sorun sen de senin aklında çünkü sürekli olarkadan hamilelik ile meşgul kafan ve hormonların bu durumdna çok ama çok etkileniyor inan bana kendin yuzunden hamile kalamıyorsun burda pek çok arkadaş senin gibiydik hatta hamile kalaım diye ilaç bile kullandık ben mesela 1 sene hamile kalamadım ilaç kullanmama ragmen çünkü sen gibiydim sürkeli aklımda gebelik vardı he radet oluşumda aglıyordum... en sonun da yeter dedim olurs aolur zaman ne göstercek bakalım dedim gün saymadım hamile kalmak için ugraşmadım adetimi takip etmedim ve ben farkında olmadan adetim geçmiş tam 7_ 8 gün oldu ben hiç oralı olmadım önceden geçer geçmez bir gün dahi olsa hemen test yapardım sonrada salya sümük olurdum bu sefer hiç oralı olmadım kendim ile dalga geçtim..... dr um ile görüştüm test yaptın mı diye sordu yok dedim yapmadım cesaretim yok dedim arkdaşlar da bana sürekli test yap dediler beni tanıyanlar bilir hatta zorla yaptım bir baktım çift çizgi inanamadım ben nasıl olur dedim.... bu test kesin bozuk dedim... aynı idrar ile gene yaptım ve hamileydm gerçekten şimdi 1aylık olmak üzerw olan bir kızım var allahım bagışlarsa eger maaşalalh barekallah darısı sana lütfen kendini rahat bırak hatta kk da bu sayfaya girme bile uzaklaş başka şeyle ryap görecekisn saranur demişti diyeceksin yerimseniben

ya kısllarrr bende yenı uye oldum tum yazılarınızı takıp edıyom ne kadar guzel hosuma gıttı bırbırınıze moral verıyosunuz desteksınız.bende 3 .5 aylık evlıyım ve ılk gunden berı korunmuyoruz ama olmuyo ben ve esım cok ıstıyoruz olsun dıye hazıranda ıltıhap oldugunu ogerneıdm kendımde temmmuzzun 26 sına kadar tedavı gordu ıgne yedım sımdı gecen hafta ıcınden berı kasıklarımda karnımda tuhaf bı agrı var gogsumun ucuda sankı azcık acıyo gıbı arada adetımede 7 gun var acaba sımdı ıdara testı yapsam cıkarmı bılgısı olan varmı meraktan catlıcam ayın basıda kan testı yaptım yoktu ama sora farkettımkı kan testını yumurtlamam olmadan yapmısım zaten acaba hamılemıyımdır cok ıstıyorum aalahım butu ısteyenlere versın ınsallah .... co kotu bısı bekleyıp ısteyıp bıde bakıyosun adet olmusun moral bozuklugu ((((((

canım benim acelen ne ki daha yeni evliymişsin evliliğin tadını çıkar bence.ben 2 yılımı doldurdum şu anda 25 haftalık hamileyim iykide hemen doğum yapmamışım evliliğimin tadını çıkardım.rabbim istediği zaman veriyo nasılsa sen git gez kocanla hayatın tadını çıkar ve kafanada takma lütfen.çünkü bunun ne yumurtlama günüyle nede başka şeyle ilgisi yok canım köylerde yaşayanları düşün onlar ne bilsin yumurtlama gününü?sarıl kocacığına çıkar evliliğin tadını tecrübeli biri olarak yaziyorum sana:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…