Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

canım saolun. kızlar yumurtlama dönemim evet 30 mayıs 4 haziran ondan dolayı olabilirmi.yumurtlamayı takip ettim 31 de yumurtlama oldu tahminime göre sıvı takipi yaptım ama hayırlısı bakalım

bende sıvı takibi yapmaya çalıştım ama becerebildimmi bilmiyorum yaaaa:uhm:

hoşbulduk güzelim..iyiyim çok şükür..sen nasılsın?

saol abosuncum iyiyim idare eder sen

iltercim iyiyim gülüm ama şu alıntı yapıp cevap ermek sorun oluyor sayfa gelmiyor çabuk yaaf

neslihan sen nasılsın canım

bencede bizi arıyanlar bulamayacak yokmu bunun bir yolu acaba:)

ŞÜKÜR CANIM NE OLSUN ZAMAN GEÇMEK BİLMEDİ CANIM BENİM YA BU ARADA KAFANI TAKMA CANIM SANA DEDİĞİM GİBİ ALLAHTAN HAYIRLISINI DİLE CANIM
HAYIRLISIYLA OLUR İNŞALLAH turkbayragi

ayy kızlar ben cok kotu oldum yaaa az once bı araba karsıdan karsıya bısıkletıyle gecmek ısteyeyn yaslı adama c arpıyodu adam korna calıyo ama yaslı adam duymuyo kıl payı sıyırdı yaaa ay nasıl korktum beynım uyustu resmen gozlerınım onunde

kızlar ben kahvaltı hazırlayım daha yapmadım siz muhabbete devam gelecem birazdan

canım yaa bende çok korkarım böle şeler olduğunda geçti ama sakin su iç :teselli:

cumanız mübarek olsun kızlar hepinizin dualarınız kabul olsun aminn
saol canım seninde cuma mubarek olsun
evet canım bende aynı şeyi düşündüm ama bizim topiğin yerinde yeller esiyor görünmüyor yani benim yönetimde arkadaşlarım var bir iki tane zayıflama topiğinden tanıyorum onlara söylesem dahada çok karışacak olay ondan vaz geçtim artık boşverin biz burda iyiyiz birde buraya birşey olmasında (burayada olursa zaten birdaha k.k girmem herhalde mafoldumben
hoşbulduk güzelim..iyiyim çok şükür..sen nasılsın?
iyiym bitanme ya nasıl olayım 3-4 gün psikolojik hamilelik yaşadım daha adetime 1 hafta var ama geçti atlattım :roflol:
saol abosuncum iyiyim idare eder sen

iltercim iyiyim gülüm ama şu alıntı yapıp cevap ermek sorun oluyor sayfa gelmiyor çabuk yaaf

neslihan sen nasılsın canım
önemli değil cnaım biz böylede okuruz cevaplarız sen yeterki aramızda ol

ŞÜKÜR CANIM NE OLSUN ZAMAN GEÇMEK BİLMEDİ CANIM BENİM YA BU ARADA KAFANI TAKMA CANIM SANA DEDİĞİM GİBİ ALLAHTAN HAYIRLISINI DİLE CANIM
HAYIRLISIYLA OLUR İNŞALLAH turkbayragi
evet hayırlısı neyse o olusun canım yaa takmıyorum ki artık

ayy canım benim yaa allah korumuz adamcağazı
ama sende kendine dikkat et hamişsin sen unutma kalk bi elini yüzünü yıka su iç
kızlar ben kahvaltı hazırlayım daha yapmadım siz muhabbete devam gelecem birazdan
tamam cnaım afiyet olsun hemen gel ama

abyosun+, ESCALES+, Esra6161, gize+, iltercakir+, neslihan165+, scuba, sinemis84+ günaydınlar

afiey olsun güzelim bende geleyim mi kahvaltıya..cokacimcoook delikafadulden
allah korumuş gerçekten birşey olmamaış ya onu sevinelim.sende dikkat et endine güzelim..

kızlar yaa bu gün ne oldu biliyormusun sabah işe gelirken bir tane kız çoçukğu sarışın kıvırcık saçlı böyle çok güzel (allah nazarlarsan korusun onu )

bebek arabasının içinde bana el salladı öpüçük attı aramızdada biraz mesafe vardı şaşırdım birden sonra bende ona el salladım öpüçük attım gülmeye başladı annesi de bakıyor kim o kızım diye soruyor görmeniz lazımdı yaaaa

Son düzenleme:
kızalr bıde bız 15 gun oncesı kaza gecırdık o yuzdende cok korkuyorum onun etkısınden daha kurtulmaya baslamıstım bı arabayı ben kullanıyodum ama cok kotu korktum hıc bole bıset basıma gelmemıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…