Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

iiyim cnm nasıl olim....bir tuhafım bugün....çok uykum varrrr eve gidip uyumak istiyorum sadece....

sinemisciğim....bebek geliyor ozmn...inş. tabi....ohohoh...kaydirigubbakcemile2 delikafaduldendelikafadulden

folitrofin alfa 450iü günde 75 ml vurulcakmışım yani 6 gün hargün kafamçokkarıştı

selam kızlar nasılsınız? bu hafta baya hareketli geçicek anlaşılan delikafadulden

eğer oysa endikasyonları: 1) CC'ye cevap vermeyen anovulasyonlu kadınlarda, 2) Yardımla üreme teknolojileri (ART) için süperovülasyon yapılan hastalarda multifoliküler gelişmenin uyarılmasında, 3) LH ve FSH eksikliği olan kadınlarda foliküler gelişmenin uyarılması için

KIZLARRR BEN ARTIK TEST ALMAKTAN GINA GELDı ECZANELERıN BÜTÜN TESTLERı BANA ÇALIŞTI 2 YIL BOYUNCA...HıHıHıHıHıHıH :eek: :jeyyar:
mafoldumben

Canım valla saĞol ıŞte ılacı alsında eŞım Üzerınte tam yazanı yazarım sıze Çok ÖptÜm ben Çıkıyorum

kızlar ne haber benim gögüslerim ucu agrıııyo belimde ince ince sızlıyo daha adetim 18 haziranda yoksa erkenmi adet olucam yaaaaaa ben adet olmadan önce hep böyle oluyom

kızlar ne haber benim gögüslerim ucu agrıııyo belimde ince ince sızlıyo daha adetim 18 haziranda yoksa erkenmi adet olucam yaaaaaa ben adet olmadan önce hep böyle oluyom

bunlar adet belirtiside olabilir hamilelikte. adet düzenin nasıl ben hiç erken olmam mesela en fazla geç kalır.

GNYDN CNM...
CNM SENİN DAHA YUMURTALAMA DÖNEMİN OLMUYOR MU OZMN...13 GÜN VAR HASTALANMANA YUMURTLAMA DÖNEMİN TATLIM BENCE....

yılmak yoook ama günün geçmedende yapma. diyene bak :eek:klava:

AYY VALLA BİR ARA 1 HAFTADA HERGÜN TEST YAPTIĞIMI BİLİYORUM.. :eek:klava::eek:klava: BU BANA....

gunaydııııııııın kızlar yenı topıgımız hayırlı olsun ooohhh rahat rahat muhabbet ederız artık

selam kızlar nasılsınız? bu hafta baya hareketli geçicek anlaşılan delikafadulden
SLM CANIM HAYIRLI CUMALAR BACIM NASILSIN BAKEM

CANIM TAKMA KAFANI İNŞALLAH ADET OLMAZSIN ANACIM benneyaptımki

bunlar adet belirtiside olabilir hamilelikte. adet düzenin nasıl ben hiç erken olmam mesela en fazla geç kalır.

GNYDN CNM...
CNM SENİN DAHA YUMURTALAMA DÖNEMİN OLMUYOR MU OZMN...13 GÜN VAR HASTALANMANA YUMURTLAMA DÖNEMİN TATLIM BENCE....

AYY VALLA BİR ARA 1 HAFTADA HERGÜN TEST YAPTIĞIMI BİLİYORUM.. :eek:klava::eek:klava: BU BANA....

canım saolun. kızlar yumurtlama dönemim evet 30 mayıs 4 haziran ondan dolayı olabilirmi.yumurtlamayı takip ettim 31 de yumurtlama oldu tahminime göre sıvı takipi yaptım ama hayırlısı bakalım

X