Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

günaydın kızlar nasılsınız
sinemiscim sen nasılsın bitanem msj aldığına bizi bulduğuna çok sevindim kızzz kaç gün kaldı adetine

kızlar ben birazdan çıkıcam daha evdeyim işe gitmedim kalkıp hazırlanayım işe gideyim saat 10 olacak ben daha evdeyim hehehehe
tahsilata çıkacamda bugün sabah sabah kapılarına dayanmıyayım milletin demi amaa

sinemiscim sen nasılsın bitanem msj aldığına bizi bulduğuna çok sevindim kızzz kaç gün kaldı adetine

bende canım sevindim son iki gün adetime ve belirtiler var gögüslerde midede yanma ve kazınma hafif bulantı ay inşallah inşallaaaal vardır şekerim yaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

GÜnaydın canlarım dr dÜn bana folıtrofın alfa dıye bı ıĞne verdı dÜn azcık saflıĞım Üzerındeydı o yÜzden bıŞı soramadım heyet raporu olduĞu halde 198 tl fark Çıkardılar dÜn alamadım bugÜn eŞım alacak hergÜn vurulmam gerekıyomuŞ Çatlatma ıĞnesını gerektırecek bı durum yok yumurtan gelıŞıp Çatlıyo zaten dedı pazartesı tekrar gel dedı bakalım hayırlısı

günaydın canlarım....
meleksen geri sayım başlamış tatlım hadi inşallahhh..idrarında koyulaşma varmı???
mercan canım ne iynesiymiş o ...yumurta büyütme çatlatma değil anladığım kadarıyla...neyapıyormuş acaba???
escales canım naber kız...sende tam hayvanseverler denmişsin canım...negüzel...kediler kuşlar balıklar...
ben bitek köpek ve muhabbet kuşlarını balıkları severim....diğer hayvanları pek içim almaz ya nebileyim..

ilterr canım öyle sabah sabah para alamazsın kız..siftah yok daha derler kesin....

sinemis canım ben meleksenle karıştırdım sizi ..senin yazdığını melek yazdı sandım...sorum sana ozaman...idrarda koyulaşma varmı diye..

günaydın canlarım....
Meleksen geri sayım başlamış tatlım hadi inşallahhh..idrarında koyulaşma varmı???
Mercan canım ne iynesiymiş o ...yumurta büyütme çatlatma değil anladığım kadarıyla...neyapıyormuş acaba???
Escales canım naber kız...sende tam hayvanseverler denmişsin canım...negüzel...kediler kuşlar balıklar...
Ben bitek köpek ve muhabbet kuşlarını balıkları severim....diğer hayvanları pek içim almaz ya nebileyim..
hiç deme gitsin canım sabah onları izledim hemde bayağa çok hoş bir şey ya insanlar nasıl yavrularını korumaya çalışır yemek yedirmek için çabalarya onun gibi birde ben hayvanların delisiyim düşünsene evde bir ara hemster beslemeyi bile düşündüm o kadar seviyorum anlıyacağın

GÜnaydın kızlar nasılsınız bakem

günaydın escalesciğimmmmm..... kaydirigubbakcemile5

gunaydin cnmmmmmmmmmmmmm

gnydn..cnm.... opuyorumnanaktan

gnydn ilterciğim...sen nasılsın?kaydirigubbakcemile2

kızlar ben birazdan çıkıcam daha evdeyim işe gitmedim kalkıp hazırlanayım işe gideyim saat 10 olacak ben daha evdeyim hehehehe
tahsilata çıkacamda bugün sabah sabah kapılarına dayanmıyayım milletin demi amaa

bende delim mi yardıma??? delikafadulden

bende canım sevindim son iki gün adetime ve belirtiler var gögüslerde midede yanma ve kazınma hafif bulantı ay inşallah inşallaaaal vardır şekerim yaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

inş. cnm...hamilesin dir....:CüvCüv::CüvCüv: bende test yapıcam yarın...:CüvCüv:

GÜnaydın canlarım dr dÜn bana folİtrofİn alfa dİye bİ İĞne verdİ dÜn azcık saflıĞım Üzerİndeydİ o yÜzden bİŞİ soramadım heyet raporu olduĞu halde 198 tl fark Çıkardılar dÜn alamadım bugÜn eŞİm alacak hergÜn vurulmam gerekİyomuŞ Çatlatma İĞnesİnİ gerektİrecek bİ durum yok yumurtan gelİŞİp Çatlıyo zaten dedİ pazartesİ tekrar gel dedİ bakalım hayırlısı

oneymiş gııı..ne iğnesiymiş...ilk defa duyuyorum....inş. ii olursun cnm...

günaydın canlarım....
meleksen geri sayım başlamış tatlım hadi inşallahhh..idrarında koyulaşma varmı???
mercan canım ne iynesiymiş o ...yumurta büyütme çatlatma değil anladığım kadarıyla...neyapıyormuş acaba???
escales canım naber kız...sende tam hayvanseverler denmişsin canım...negüzel...kediler kuşlar balıklar...
ben bitek köpek ve muhabbet kuşlarını balıkları severim....diğer hayvanları pek içim almaz ya nebileyim..

nilücüğüm...nasılsın gülüm....
bendede 3 tane sarı yavru kedi 1 anne kedi var bahçede....çok şekerler yaw...hiç doymuyorlar...iflağımızı kurutttular...:eek:klava::asigim:

turkbayragi:hooray:a.s.:nazar:

bu arada herkese günaydın...hepinizi öpüyorum... opuyorumnanaktan

bugün cuma bende çok yoğunum...burdayım ama bişe yazamayabilirim....:nazar:

beni unutmayın...aradada repleyin anacığım....kaydirigubbakcemile2 vereliniortak

valla bilmiyorumki canım araştırıyorum şimdi

günaydın escalesciğimmmmm..... Kaydirigubbakcemile5

gnydn..cnm.... Opuyorumnanaktan

gnydn ilterciğim...sen nasılsın?kaydirigubbakcemile2

bende delim mi yardıma??? Delikafadulden

inş. Cnm...hamilesin dir....:cüvcüv::cüvcüv: Bende test yapıcam yarın...:cüvcüv:

Oneymiş gııı..ne iğnesiymiş...ilk defa duyuyorum....inş. Ii olursun cnm...
Nilücüğüm...nasılsın gülüm....
Bendede 3 tane sarı yavru kedi 1 anne kedi var bahçede....çok şekerler yaw...hiç doymuyorlar...iflağımızı kurutttular...:eek:klava::asigim:

Turkbayragi:hooray:a.s.:nazar:

günaydın canım nasılsın bakem

X