Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

teşekkürler şekerim nasılsın nasıl gidiyor bakiiiim uzun zamandır görüşemedik :)))vereliniortakvereliniortak

ayhh evt canım ya sorma neler geldi benim başıma ...
hamile kaldım ama bebeğe değil sadece keseye hamieymişim...
kürtaj oldum aldılar...
şimdi yine boşum yanii..hayırlısı artık dinleniyorum..
ben çıkmalıyım canım sonra yine konuşuruz....öptüm

ayhh evt canım ya sorma neler geldi benim başıma ...
hamile kaldım ama bekğe değil sadece keseye hamieymişim...
kürtaj oldum aldılar...
şimdi yine boşum yanii..hayırlısı artık dinleniyorum..
ben çıkmalıyım canım sonra yine konuşuruz....öptüm

iyi geceler canım olsun herşeyin hayırlısı kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ben meraktan çatlamak üzereyim 1 gün geçti adetim test yaptım nagatif çıktı
ama hala olmadım yaaaaaaaaaa[/QUO
canım belki vardır ya
inşalllllllllllaaaaaaaaahhhhhhh

ay hadi inşallah canım birazdaha bekle bakalım inşallah inşallahhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq:

bugün dayanamadım test yaptımnegatif çıktı daha 1 gün geçti
ayyyyy inşallah vardır kızlar bebiş
inşallah bu ay gelmiştir nolur dua edin
inşallah hamişimdir inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

bugün dayanamadım test yaptımnegatif çıktı daha 1 gün geçti
ayyyyy inşallah vardır kızlar bebiş
inşallah bu ay gelmiştir nolur dua edin
inşallah hamişimdir inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

inşallah canım ama kendini yinede kaptırma oluruna bıra bu ay olmazsa öbür ay ama inşallah vardır dualarım seninle hihoyyythihoyyythihoyyyt

ciktim kızlar yarın komsuyun kadın gunu varmis sabah 10 orda olcam erken esimi gecirip tatli yapcam getircem yatayim size iyi muhabetler

Yeni başlığınız hayırlı olsun:)))

Bakın buna sevindik işte başlık da içeriğe uygun olmuş,tam da geyik başlığına açılmış..İşte budur..a.s

Diğer başlıkta temizlik yapılınca,ordan da sorunlarınızı paylaşım yaparsınız,burdan da günlük sohbet,muhabbet ve geyik paylaşımınızı yaparsınız..yerimseniben

Geyikte sohbet,ilgili başlıkta paylaşım yapılması hem sizleri hem bizleri karşılıklı memnun edecektir..vereliniortak

Geriye ne demek kalıyor?

Güzel paylaşımlar o zaman...
çok teşekkür ederiz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyiyim canlarım ne yapıyorsunuz diye geldim..evdeki modemim bozuktu elektrik kontağı yanmış içinde yeni modem aldık kızz..on saat bağlanamadım valla t t neti aradımda ordada bi ayı çıktı bana kıza kıza anlattı bende nete bağlancam diye sesimi çıkarmadım)))))))))) en sonunda bağlandı hattım ..başka bi sorun ??? dedi ukala bende yok dedim yüzüne kapadım)))))))))ohhh canıma deysin...ben anlamıyorum diye kaç kez kızdı sipastik şey
güldürdün beni gece gece canım ya kazmanın birine rastladın desene :roflol:
nasıl buldun yeni evimizi uğurlu gelir inşallah sanada hepimizede opuyorumnanaktan

ay yaptım ama bilgisi yanlış oldu neyse herkese hayırlı akşamlar hepinizi öptüm :a015:

inşallah canım ama kendini yinede kaptırma oluruna bıra bu ay olmazsa öbür ay ama inşallah vardır dualarım seninle hihoyyythihoyyythihoyyyt

Rabbim hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin arkadaşlar
dualarıız için çok sagolun
ALLAH hepinizden razı olsunnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X