Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

iyiyim canlarım ne yapıyorsunuz diye geldim..evdeki modemim bozuktu elektrik kontağı yanmış içinde yeni modem aldık kızz..on saat bağlanamadım valla t t neti aradımda ordada bi ayı çıktı bana kıza kıza anlattı bende nete bağlancam diye sesimi çıkarmadım)))))))))) en sonunda bağlandı hattım ..başka bi sorun ??? dedi ukala bende yok dedim yüzüne kapadım)))))))))ohhh canıma deysin...ben anlamıyorum diye kaç kez kızdı sipastik şey

dyd belenay meleksen moondance nilüfer79 rüfeyde serra scuba sulezehra hepinize iiiiiiiiii geceler kıslarrr nasılsınızzz bakiiiimmmm :)

her yerde karşımıza çıkıyor böyle tipler iyi yapmışsın Çok üzgünüm çoook

iyiyiz sinemsi naber cnıkomm..rep vereyim sana...diğer kızlar size veremiyorum 20 olmalı diye...sıra gelince vereceğim..bende bekliyorum sizden

kızlar ben şimdi saçıma fön çekeceğim...geç olmaya başladı yarım saat sürer şimdi..kayım bari..iyigeceler..yarın görüşürüz canlarım..

iyiyiz sinemsi naber cnıkomm..rep vereyim sana...diğer kızlar size veremiyorum 20 olmalı diye...sıra gelince vereceğim..bende bekliyorum sizden

teşekkürler şekerim nasılsın nasıl gidiyor bakiiiim uzun zamandır görüşemedik :)))vereliniortakvereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…