Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

yeni topiğimiz hayırlı olsun sabahtan beri mesaj yollayamıyorum yaaa buda gelirmi bilmem.bu arada hiradan haber varmı? ben bi gidip geçmişi okuyorum kızlar

canlarım ben geldim ..noldu uleynn naptınız toppike.))))1 gün ayrılmaya gelmiyo anam burdanda ..oh burası iyi oolmuş geyik geyik gideriz canlatım ne istiyosak konuşuruk barii....ohhhh...
öteki tarafı boşverelim biz hergün incir suyunun tarifinimi vercez anacım orda))))hehehe)))sizi özledimmm yaa mucuk mucuk...

artık buradayız dimi kızlar..yer değişirse haber verin..

aaaa evet ciddenn yaa haksızlık bu......

canlar ii akşamlar...scuba cığım senden benden başkada kimse yok...:):)

evet ilterciğim bende baktım cidden haksızlık...neyse en azından birbirimizi buluyozz sayfaya yeniden başladık biraz rahatladımı ne?:lepi:

h.g. nilücüğüm...bizde seni özledik...:1hug:

kızlar ya buraya direk nerden giriyosunuz çok zor buldum ya

Yeni başlığınız hayırlı olsun:)))

Bakın buna sevindik işte başlık da içeriğe uygun olmuş,tam da geyik başlığına açılmış..İşte budur..a.s

Diğer başlıkta temizlik yapılınca,ordan da sorunlarınızı paylaşım yaparsınız,burdan da günlük sohbet,muhabbet ve geyik paylaşımınızı yaparsınız..yerimseniben

Geyikte sohbet,ilgili başlıkta paylaşım yapılması hem sizleri hem bizleri karşılıklı memnun edecektir..vereliniortak

Geriye ne demek kalıyor?

Güzel paylaşımlar o zaman...

evet ya sorma cnm ama olsun burda da cabuk yazilar cikar sayfalan da cok az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…