Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

yok yaa ben gerçekten oraya girdiğimde sinir olmaya başladım yok söyle belirti olmuş yok şukadar zamanda hamiş kalıvermişler yok bilmem ne ayyy sıkıldım hava atmalar felan sinir geliyor temepe :sm_cool:

:roflol::roflol::roflol:
ayy allah iyiliğini vermesin kız hepten fesatlaştıkmı ne:roflol:
ammannn sankim bitek onlar hamiş kalıo demi kızz...al bizde kaldık kaldıkta neoldu gerçidelikafadulden boşmuş ama napalım kız doldurcaz bidahakine:roflol:

alüüüü ben geldüm nabıonuz canlarım..

gel bacım gel valla özledik yaww şu ortamı kaydirigubbakcemile5
bi süre bebek konuşmayalım lmaz:
sıkıldım valla öğğğ geldi artık bebek lafından :bbo:
istemiyom yaww olmazsa olmasın sıpa :dilcikar: benden kıymetlimi :1ninca:

ayy ne fesatlaşacaz :jeyyar:
bebek yapıp bakacak olan onlar cnm biz deliksiz uykumuza bi müddet daha devam edelim (kıskançlıktan çatlayan ama belli etmeyen smiley :dilcikar:)

ayyy aynen yaww offf sıkıntı basıyor valla....
zaten olduğunu düşündüğümde bile sıkıntı basmaya başladı kızlar bana ya kim uğraşcak anacım yaa...ayyy hiç düşünmüyorum..zaten hamişlik bile zor geldi bana ...yavaş otur yavaş merdiven in aman sen otur sen ye..herkez müdahale eder..bi fırt sigara içecem kaçamak kaçamak..kola içme yağlı yeme...ayyy..bu ne yaaaalaelaelaelaelae
amannn rahatımı bozamıcam valllaaa:lepihhhhhh dünt
ya varmış:lepi:

gerçekten banada sinir gelmeye başladı
ne bebeğin kendisine nede sesine tahammülüm kalmadı
iyice depresyone girecem biraz daha bebek konuşulursa -tatlicadiarzu-

vildoş canımın içi bak ne dicem..bana önümüzdeki haftalarda eşimin bütün sülalesi oturmaya gelcek ..karılar grubu....diyorum ki senin şü elmalıdan yapayım heeee ...ne dersin....güzel oluyormu???hamuru yumuşakmı oluyo yoksa yerken ağzıdan ufalanıyormu böle hafif çıtırmı...görüntüsü güzel ya şöyle cicili bicili bişi olsun diyorum...görselliğe önem vercem bende...ilk kez gelenlerde olcak evime..kaçtane çıkıyor senin tarifte o kurabiyeden??
bide yumurta koymuyormusun???

canım valla hem gösterişli hem zahmetli bi pasta
valla ne kadar çıktığı hakkında bi fikrim yok ama yeterli olur tahminimce
herhangi bi elmalı pasta hamurunada bu şekli uygulayabilirsin cnm
benim tarif idare eder
asıl tarifimi kaybettim bulamıyom o daha güzel oluyodu

canım istersen tiramusu falan da yapabilirsin hafif ve güzel bir tatlı..istersen tarif de verebilirim..cokacimcoook

yumurta koyunca dahamı iyi olur acaba..1 tane koysammı hee...kız zahmetlimi bunu yapmak ...

yumurta koyunca dahamı iyi olur acaba..1 tane koysammı hee...kız zahmetlimi bunu yapmak ...

büyün tariflerde yumurta var ben bu tarifide internetten buldum koysan bi sakıncası olmaz
şekil çok zahmetli cnm ben çok uğraşıyom valla ama özel misafirlerime yapıyorum tabii gösterişten geri kalmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…