Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ona bakarsan benim eşimde abimin kızına tahamül bile edemiyor ben çok ilğileniyorun onunla diye erkeler böyle işte sen hiç merak etme bebişin olunca senin pabucun dama atılırsa hiç şaşmam

ayy keşke atılsa. sen bebeğe bakarsın ben seninle ilgilenirim diyorum bazen olur diyo ama beceremez gibi geliyor. dediğin gibi böyle oluyorlar erkekler.

selam kızlar.... ya ne zaman gelsem kimse yok haaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:çok üzgünüm:

hayırlı pazarlar turkbayragi kızlar nasılsınız görüşmeyeli bende iyiyim çook şükür :lepi: sağlıklı bi şekilde adetimi oluyorum ve kilo veriyorum neslihancım bende 85 den 83 düştüm 15 günde 2 kilo verdim doktorumun önerisiyle salı günü kontrolüm var bakalım diyet listemde değişikliklşer yapıcakmı kilolarımı verdikten sonra tedavime kaldığım yerden deva edicem inşallah bu arada hamile kalırımda :CüvCüv: teaviyede gerek kalmaz ne güzel olurdu allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Slm kızlar bugÜn yoksuynuz galıba canlarım benım ıŞten ayrıldım benı mazur gÖrÜn elımden geldıkÇe gırerım artık kızlar benı sakın ha sakın unutmayın Şekerlerım benım

seni dövmek lazım klava: aklıma bir sürü şey geldi neden ayrıldın işten noktamız nasılB]

seni dövmek lazım klava: aklıma bir sürü şey geldi neden ayrıldın işten noktamız nasılB]

canım benim inan çok sinirlerimi bozdu patronum yoksa devam edicektim sinirlerimi alt üst etti bende istifamı verdim yoksa altı ay yedi aya kadar devam edicektim canım benim inan benimde moralim çok ama çok bozuk canım benim yaaaa:çok üzgünüm:

neden bozucan beaa boşver dinlen biraz noktana zaman ayır gez dolaş dinlen üzülme sakın bebişinide germe doğumdan sonra başlarsın gene

♥ ♥ ♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ıLTERCAKIR cnm arkadaşım doğum günün kutlu olsuuun ♥ ♥ ♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…