Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

mgraycım bişi çıkmamış malesef ama onun gününe daha var belli olmaz bugün hastanede test yaptırcam diyodu canım dur bi arayayım yazarım tekrar bu arada hoışgeldin nasılsın

Hımmm hadi hayırlısı öyleyse.Bende iyiyim çok şükür 2 gündür sürekli temizlik yapıyorum bir şeyleri kaldırıp temizleyip toplayıp yer değiştiriyorum ...Sen nasılsın?

he heyytt biri yemetnemi bahsettiiicokacimcoook
efet cnm ben yemek ekledim siteye yorum yaparsan sevinirim
Merhaba kızlar nasılsınız?Varmı hamiş haberi bugün?İlterçakır test yapacaktı ne oldu?Bilen varmı?
merhaba cnm hoşgeldin
iltercakırın test negatif çıkmış ama henüz hiçbişey belli değil cnm gününer daha var
benim annem güzel yapar içli köfteyi keşke imkan olsaydıda ikaram edebilseydim cokacimcoook
ellerine sağlık annecinin cnm
dün yedim ama doymadım yine olsa yok demem yani cokacimcoook
ya ben bu ay tedaviye başladım eşiminde sınav var 20 günlük izinli deli gibi çalışıyo bende akşamalrı ona takılıyom bırak hukuğu bırak iktisadı gel anotomi çalışalım diye:))))
:jeyyar: allah iyiliğini versin anatomi çalışacanız hemii :roflol: :roflol:
merhaba kıslarr
merhaba cnm hoşgeldin Şeniz

he valla vildancım en faydalı ders bence sırnaşık şey hem karneside daha güzelll
ben 11 senedir anatomi dersi görüyom cnm
1 kere geçtim sınavdan kaydirigubbakcemile3
acaba yakınmısın bana sivasın neresindesin canım ben tokat/ziledeyim:)

sivas merkezdeyim cnm
yakınmışız bayaa tokat 3 saatlik yer alkisalkisalkis

hoşbuldukk cnmcımmmmmmmm kaydirigubbakcemile2

ben 4 senedir 2 defa bütünlemeye kaldım sözlüden geçtim uygulamada kaldım hemde 2 kez(((

:jeyyar: bugün karne günü bize nezaman karne verilecek :dance: :smiley-cool:

şakkıdı şakkıdı

öyle valla hayat hep aynı geçiyor güzel bir değişiklik olsa da bebişlerimiz gelse ne iyi olacak tabi hayırlısı ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…