Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

TıTANıK
Amerika'da zencinin biri, pasaportunu kaybetmis.
Aksilik bu ya, o gün de
Türkiye'ye uçacakmis. Kara kara düsünürken yolda
bir pasaport bulmasin mi!
Hemen almis yerden,
bir bakmis ki Leanardo Di Caprio'nun pasaportu. "Ne
olursa olsun," demis
ve sansini denemeye karar vermis. Çikarmis
Leonardo'nun fotografini, kendi
fotografini yapistirmis. Uçmus Türkiye'ye. Atatürk
Havalimani'nda görevli
gümrük memuru Temel'in Karsisina geçmis.
Temel, almis pasaportu; adamin ismine bakmis:
"Leonardo Di Caprio"; fotografa bakmis ; bir zenci
adama bakmis; ayni
zenci. Birkaç saskin bakistan sonra öbür masaya
seslenmis: "Ula Cemal, bu
Titanik batmis miydi, yanmis miydi.

ama cabuk cokertmiyelim cnm sonra yine ugrasicaz korkucaz konusamicaaz diye

nereden böyle bi kanıya varıyosun özel değilse merak ettim

seven insan sevdiğini üzmez ondan ben ilk eşimle evlendiğimizde tokata gelmeyi kabul ettiğimde eimi ayıracaktı üst kat eşimle benim olacaktı ama düğünümün gecesi evin ayrılmayacağını söyledi babası ve eşimde hiç ses çıkartmadı 11aydır mücadele veriyorum evi ayıralım diye uymuyorum ailenle kafa yapımız farklı kimse beni yanlış anlamasın insan ayırt etmiyorum ama anlayamıyorlar ben en başta demiştimki senin ailen mükemmel olabilir ama ben rahat büyümüş bi insanım diye dinlemedi beni işte şuanda eltim kaynanam 2katlı evde yatmaya üst kata çıkıyorsun hep aşağı katta oturuyoruz bi eşime sarılıp oturamıyorum babasından izin almadan dışarı çıkamıyoruz babası eğerki izin vermezse evde kalıyoruz yatmaya giderken bile izin alıyoruz sadece kaynanam herşeye karışıyor eltim sürekli benden önce evlendiği için fark olsun daha üstün tutulsun istiyor yaşadığım bunca probleme karşın hala eşim beni o hapishanede otutturuyor ben onun için mücadele veriyorum is iş bakalım beraber çalışıp geçinelim diye kursa git gerekirse bileziğimi bozdurayım yeterki çaba göster istiyorsan tokatta oturalım ama evimiz ayrı olsun diyorum ama umursamıyor evi ayıramam kendimede sana da güvenemiyorum bu konuda diyor çünkü kaç kere tartıştık ayrılınca daha kötü tartışırmışız ama anlamıyor tartışma sebebim bunların yüzünden anlamıyor beni diyorumki annemi özledim nisanda sen kal ben bi 10gün gidip geleyim eşim izin verdi kayınpederim vermedi diye kaldım burda göndermedi tokatta kimsem yok gidipte anlatayım anneme hiç anlatamıyorum üzülecek diye ama boğuluyorum evdekilerle sorun hergün bi sorun eve gitmek istemiyorum sen şunu aldın ben bunu aldım sen şu işi yaptın ben bu işi yaptım sen ölesin ben böylesin ben böyle büyümedim annem beni fesatlıkla kıskançlıkla büyütmedi ne yapsam yaranamıyorum sıkılıyorum diyorum bi çay bahçesine götür diyorum peşimize takılıyorlar takılmazlarsa lafını ediyorlar gitti diye izin almazsak zaten gidemiyoruz benim sadece çocuk derdim yok anlayışsız bi eş ve aileside var belkide hergün bi şeye üzülüp ağladığım için bebeğimde olmuyor dedimya bazen seviniyorum psikolaja götür diyorum dinlemiyor eve gidince hemen laf söz duymamak için yatıyorum adım uyku hastasına çıktı halbuki uyamak için değil söz duymamak için kaçıyorum ve o bunları bildiği halde evi ayırmak istemediğini söylüyor bana ne kadar ezildiğimi görmeden ne kadar üzüldüğümü bilerek evi ayırmıyor ve dedimki senden ayrılmamı önemsemiyormusun önemsemem gereken önümde çok şey var dedi ben hastalanırım dönüpte bakmaz bide laf söyler ağlarım vurur kapıyı gider beni severek aldı güya ama bu sevgi değil bence o sadece onu sevip ailesine tahammül edecek birini aldı mantık evlili yaptı çünkü onu sevmeyen kimse katlanmaz ailesine

chen sen gene iyi katlanıyorsun valla beim kayınvalidem melek valla ben yatsam o işleri yapar ben bazen ters tarafımda oluyorumda sorunsuz davranıyorum biz eşimle deli divaneyiz ya severek evlendim bir oturuyoruz bnizde ama böyle sorunlarım yok rabbime şüükürler olsun hepsini çok seviyorum kayınpederimle okey bile oynarım ben ama seninki çok farklı nasıl katlanıyosun zor vallahi rabbim yardımcın olsun

kıslarr slmm yeni topiğimiz hayırlı ugurlu olsun ama adını yanlış yazmısınız kim acmıssaa kalamak deil kalmak olacaktı guyaa zemuszemus bide hangi bölümde bu topik şimdi anasayfadan bulamadım escales saolsun msj atmıs ancak öle girebildim bana yerini anlatınn ulee

ay kızlar tikers sanatim oldu istedigimi yapiyorum demin 1 sat ugrastim simdi artik indiriyorumkaydirigubbakcemile3

gerçekten yaw nasıl yazmışım ben onu değişmiyorda tüh :mymeka:

hellooo ben geldim diyom ayoll kaydirigubbakcemile3 nerde topik anasayfadan nasıl bulucam tarif edinde işimi yapıyım çıkıyımda jinokoloji bölümünde deil sanırımm

HOŞBULDUK FISTIKLARIM .
İNŞALLAH YENİ SAYFAMIZ UĞURLU GELİR HERKESEalkisalkisalkis
inşallah cnm alkisalkisalkis alkisalkisalkis

hee aceleyle olduda ondan canım isim yanlış olmuş ama kimse farketmedi hee helal olsun türkçen kuvvetliymiş cnm

canım konuya seçeneklerden abone ol
kullanıcı panelinden direk girersin

Chen..cıĞım....senı Çok ıı anlıyorum...rabbım yar ve yardımcın olsun...ben neler Çektım...2 sene aynı evde olmasakta kaynanama yakın bır yerde oturdum..gece dÜĞÜnÜm olmuŞ ertesı gÜn anahtar var elınde kayınpederım bıze gelmıŞ bız kapıyı aÇmadıĞımız halde ıÇerı gırdı.. Nıye gırdı hala bılmem..ÇÜnkÜ bız Çıkmadık odanın kapısını kapatmıŞtık...bu aynı evde yaŞamadıĞımız halde benım baŞıma geldı..

Zor bıraz ıŞınn bence ne alıŞtırmıŞsınız bır ere ızın almalar vs. HerŞey eŞınde bıtıyo...oturup dÜzgÜn konuŞmalısın..

bana göre saygı dedikleri şey bu değil saygi bence çok farklıdır kayınpederle okeymi oynamak hıh stv harici tv bile seyrettirmiyor anlayışsızlar şekerim anlayışsız erken saatte odamıza gidelim kaynanam laf söyler ne var odanızda diye gece ışığımızı görsün pat diye odamıza girer kilit yaptırdık teröristlermi basıyor senin odansa benim oğlumunda odası diyor biz banyodan çıkınca havluyla koşup oğlunun sırtına havlu koyuyor gecenlerde demiştim gribim diye ben sinüzitim azdı yatıcam dedim yatırmadı beni eşimde ondan yana durdu yatınca insan daha kötü olurmuş aynı günmü olur eşimde hastalandı geldi yat oğlum yat dinlen nane limon yap ay kuzum yok öle yok böle annesidir üzülür bişey demicem aam benimde annem yok bana niye böle yapıyosun hadi o kaynana eşim niye yapıyor söyleyin bende severek evlenmiştim onunda beni sevdiğini sanıyordum ama sevmiyor bence söylemedim sizlere ama bugün bana vurdu bile ondan bukadar kötüyüm sebepte gecen bana bi bluz aldı eltim kıyamet koparttı bana niye almadınız diye abisi dünya laf saydı tutum yok felan diye bende kızdım odamızda niye yaşatıyorsun bana bunları diye bağrıştık işte en son vurduda şimdi annemin avini düşünüyorumda bide yaşadıklarımı kendim bile inanamıyorum

evet kızlar baya aşağıda Alt forum yazıyor yerimsenibengeyik bölümünde bence vildoşumunda dediği gibi ya konuya abone olun yada yukarıdan sık kullanılanlara ekleyin sayfayı direkt ulaşırsınız

saoluınn kıslarr şimdi çıkmam lazımm yarın görüşüzz elim ayagım birbirine girdi annem rahatsızmıs ona bakacam şimdi
vildosumm ilk gözüme takılan ora oldu turcem iyidir :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…