Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

sağol tatlım. inşallah, dualarım seninle.allah gönlüne göre versinn :Saruboceq:

saol cnm sende gunler gecmiyo adetimi hic boyle beklememis tim gelince uzulurdum bile simdi iple cekiyorum ne olcak diye:umursamaz:

saol cnm sende gunler gecmiyo adetimi hic boyle beklememis tim gelince uzulurdum bile simdi iple cekiyorum ne olcak diye:umursamaz:

bende geçen ay aşılama yaptırmıştım tutumadı dün rahim filmim çekildi bakalım sonuç yarın belli olucak eğer sorun yoksa tüplerde 2 kez daha aşılama olmazsa hemen tüp bebeğe geçicez hayırlısıyla

iyi düşün iyi olsunn. ben öyle yaptım. ister istemez stres oluyorsun ama olumlu düşünmekten de vazgeçme.

oyle yapiyorum zaten cnm demin yazmistim scuba piskolojik olmasin dedi benim karnim kasiklarim 2 hafta olcak nerdese hep agriyo bugun de banyoda fark etim meme uclarima dokunamiyorum sanki yanmis gibi aciyo

Merhaba askadaslar....
Ben yeni kayit oldum umarim yardim edebilirsiniz kendimi cok yalniz hissediyorum bebegimin olmasini cok istiyorum bu adetim düzensiz geliyordu doktor hap verdi ilk ay 36 gün sonra geldi ikinci ay gelmedi hala bekliyorum karnimin sol tarafi cok sanciyor günüm geceli 14gün oldu gebelik testi yaptim ama 2sene önce aldigimdi bilmiyorum dorgumu ki insallah yanlisdir cok istiyorum belkide sirf piskolojik.
Yardim edebilirseniz sevinirim.

oyle yapiyorum zaten cnm demin yazmistim scuba piskolojik olmasin dedi benim karnim kasiklarim 2 hafta olcak nerdese hep agriyo bugun de banyoda fark etim meme uclarima dokunamiyorum sanki yanmis gibi aciyo

bu ay bende kasık ağrısı çekerken : "yok yaa, psikolojiktir" demiştim. çünkü geçen ayda aynısı oldu ama sistit omuştum hatırlarsan. ama gerçekten hissediyorsun aslında da sen farkına varmıyorsunnn.

evet cnm hayirlisi olsun allah hepimizi duysun isteyen bu ay 7 kisi falaniz 17 18 20 22 bekleyen

hoşgeldin güzelim. opuyorumnanaktan burada kendini yalnız hissetmezsin. durumun biraz karışık: bence bi doktora görün.

insallah cnm tek ben dil tum bekleyen arkadaslara istiyorum ben sevinicem ama onlarda sevinsin istiyorum insallah az kaldi

haklısın canımm. allah tğm isteyenleri bir an evvel bebişine kavuştursun inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…