Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

günaydın kızlar nasılsınız bakalım canım bugün hiç çalışmak istemiyor yorgunum sabah 5 te kalkıyorum bir daha uyumuyorum yürüyüş falan derken iş saati geliyor çok uykym var benim yerime bir iki saat çalışacak gönüllü kardeşler arıyorum :))))çok değil ya bir iki saat uyusam yeter ya bu hafta geçmek bilmiyor haftaya ben yokum kızlar 10 gün giremiyeceğim siteye (pek büyük bir kayıp sayılmaz ama:)))neyse)
tatile gidiyorum ama sizleri çok özlüyeceğim beni özleyin emi:))

hayırlısı canım önümüzdeki ay inşallah bende eski topikten listeyi tasımaya calısıyom sayfa kitlendi
belki tedaviye ara veririm 1 ay temmuzda düğüne gidecez çünkü o tarihte istanbulda oluyorum bi 10 gün sürer gidip gelmemiz
canım sen çörekotu bal tarçın denemişmiydin ben nu ay da ona merak saldım bakalım
denemekten bişey çıkmaz dimi bugün başladım 5. günüm ama

denemiştim cnm
o zaman dr gitmiyodum etkisi olmuştur eminim
çünkü o sıralar düzenli adet oluyodum o karışımı denediğim zamanlar

günaydın kızlar
nasılsınız.
ben ve nohut iyiyiz
dün detaylı ultrasyonumuz çekildi allaha şükür herşey normalmiş.1 ay sonrada şeker yükleme testimiz olacak

bu arada kızlar bir yerde olalım ya yarısı orda yarısı burda olmasın .eski yere toplanalım bir yere lütfen .

:dance::dance::sm_cool:
BEN GÖNÜLLÜYÜM AMA SENİ YERNE UYUMAYA

eski sayfa acıkmı birde su listeyiyapsana beryal ben pek mbeceremedim

delikafadulden delikafadulden abla ben ben sen yorulma ben çalışırım senin yerine delikafadulden

günaydın kızlar bende geldim, aranıza alırmısınız:)))))))
nasılsınız

kızla ben kaçtım kursa gidecegim hoşçakalınnnnnnnnnnnn
güle güle canım görüşürüz sonra

ben senin yerine çalışırım sen dinlen :)
tatile gidiyorsun dmei bizi bırakıp öğle olsun bakalım sen git gez hihoyyyt

günaydın beryalcım bende aynı fikirdeyim bir yerde olmak konusunda otkei tarafta sohbet edebilecekmiyiz peki onu bilmiyorum

GÜnaydın kıslarr nasılsınız
günaydın canım nasılsın n

günaydın canım hoşgeldin Şeniz
GÜnaydın kıslarr nasılsınız
günaydın cnm hoşgeldin
iyiyiz biz sen nasılsın Şeniz
belenay, beryal+, ozbek83, sekerkiz67, vildangel+
günaydın kızlar nasılsınız bu gün
beryalcım hulen hamile onuda hamileler listesine eklermisin canım

günaydın canikom nasılsın Şeniz

sağolun kıslar bende iyiyim :)))) ne sıcak yermiş burası:)
kısaca kendimi anlatayım. iki bucuk senedir gitmediğimiz dr kalmadı :)
sebepsiz infertilite ile son bulduk.
daha doğrusu maceramıza başlamış olduk. asılama dedi doktorlar. eşimde asılamanın olumsuz oranını duyunca istemedi. ha normal ilişki ha aşılama dedi. direk tüp bebek yaptırmak istedi. temmuzun sonunda tüp bebeğe başlıcaz allah kısmet ederse. umut tup bebek merkezine gittik görüştük. güzel hoş bi yer. arastırdığımız kadarıylada iyi biyermiş. neyse cok konustum gerisi allaha kalmıs:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…