Hamile kalmak isteyenlere umut olsun

melikepp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
13
6
26
Merhaba kızlar size hamilelik sürecimden bahsedicem. Eşimle bu martta 2 sene olacak evliyiz ve evlendigimizden beri korunuyoruz. 4 ay önce bebek sahibi olmaya karar verdik 3 ay boyunca tek çizgiyi görünce tüm dünyam yıkılıyordu ve umutsuzluğa kapılıyordum. Bu ay 5 10 gun önceden o kadar karnım ağrıdı ki dedim kesin adet olucam yine tutmadı. Bu ay da esim ve dostlarımızla Balıkesir e tatile gitmiştik orada hopladım zıpladım normalde sigara icmem arkadaşlarla sigara içtim ve az bi miktar alkol aldım. Eve geldik o gun adet olmam gerekiyordu hamile olmadığıma eminim ama o gun adet olmadım diye içim içimi yiyordu tuvalete gittim test yaptım çift çizgi… Allahım sonunda dedim gözlerimi ovusturdum inanamiyordum eşime gösterdim o da beklemiyordu ve çok sevindik Allah’a sukurler olsun ki. Hastaneye gittik kan testi falan verdik 2 gun aralıklarla beta hcg takibi yapıldı güzel bir şekilde artış var. Dünde kanamam oldu 5+4 üz suanda keseyi gördük doktor düşük tehlikesi var demiyorum ama bir hafta boyunca yatman lazım dedi. Suanda annemdeyim yatıyorum velhasıl kelam hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmayın Allah biliyor ne zaman vereceğini deneyin ve sadece bekleyin zaten çok kastiginiz zaman olmuyor ben salmıştım ama bi taraftan da icim icimi yiyordu. Bu satırları buraya yazabildiğim icin çok mutluyum Allah isteyen herkese nasip etsin.

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınixa almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…