Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

arkadaşlar sizlerden cevap bekliyorum şuan okadar canım sıkılıyorki anlatamam

selaaaaaaaaam kızlar ben geldim hamilemizmi var aramızda chennnnnnnnnnnn cok sevindim hayırlı olsun

Chen tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin :teytey::teytey:

hoşgeldin aramıza burada hepimiz paylaşımlarda bulunuyoruz sıkıntılarımızı sevinçlerimizi paylaşıyoruz.Emin ol sende güzel zaman geçireceksinn.Allah isteyen herkese tez zamanda bebiş nasip etsin :Saruboceq: tekrar hoşgeldinn

kızlar bu arada daha tanışamadık ama arkadaşımızın gebeliğine çok mutlu oldum inşallah bizlerde bir gün o mutlu haberi yazacağızhihoyyyt

hoş geldin aramıza.ben 1.5 yıllık evliyim 2 aydır korunmuyoruz. fazlada anlatıcak birşeyim yok açıkçası bu ay sıvı takibi yapmaya çalıştım ne kadar becerebildim bilmiyorum. inşallah daha fazla bekletmeden gelir meleğin. senin uyguladığın bir yöntem varmı?

havalardan galiba benimde canım hiiç bişey yapmak istemiyor.kendimi çok bitkin ve yorgun hissediyorum.tatil vakti geldi sanırsamm.dr dan gelince bizede haber ver
olabilir cnm
beni düğün ve yolculuk stresi bastı
istanbula kociş ve kızımla gitmek istiyorum
daha nasıl gideceğimiz belli değil sinir oluyorum
orda kesin kaynanam çok sıkacak beni sinir olacam lmaz:
VİldancıĞım sen nasılsın cnm gÖrÜŞmeyelİ...bende test yaptım negatİf Çıktı...
eh işte cnm iyi değilim kötüde değilim
dr gittim cumartesi günü yumoş yok bu ay
hem maddi hem manevi sarsıldım
yaaa ben bilmezmiyim dr vereceğim parayı yemeyi yaa bu bebek niye gelmiyo kendiliğinden :umursamaz:

cnm aramıza hoşgeldin
inşallah güzel paylaşımlar yaparız birlikte :1hug:

aramıza hoş geldin güzelim.umarım en kısa zamanda sende hamiş kalır ve bebişini kucağına alırısın...allah gönlüne göre versin.asla umudunu kaybetme biz buradyız..beryal arkadaşımıza söyle senide umut listesine yazsın..bugün chen arkadaşımızın hamile olduğunu öğrendik..çok mutluyuz..sende katıl bu mutluluğa..inaşşah yakın zamanda hepimiz için halaylar çeklicek burada..:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

canım hayırlısı olsun bana ve eşimede birşey olmadıgını dogal yolla hamile kalabileciğimi söyledi benimde bi senedir olmuyo rabbim ne zamn nasip ederse kıset allaha dua etmekten baska care yok canım alternatif tıp denedinmi hiç yani bitkisel bişey yaotınmı

istanbula mı geliyonn ohhh negüzell kimin düğünü var??
ahh kaynana istanbulda mı kayınvalden

ne desem boş biliyorum çok üzülüyorsun ama gerçekten gençsin 40yaşın üstünde hamile olanlar var hala bebeği olmayanlar var 40yaşına kadar hamiş kalabilirsin sıkma kendini herşeyin hayırlısı dua edin kızlar bol bol dua:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…