Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hakçacım ben 1 haftadır bişiler hissediyorum böle içimdeki organlar oynuyo sanki sanırım bebek hareketleri ilk böle oluyo demi...bide benim karnım bi şişiyo bi iniyo anlamadım bazen telaşlanıyorum...

kızlar adetim 5gün gecikti 5inde olmam lazımdı bugün 10u tık yok ama ben eşimle 3haftadır ilişkiye girmiyorum rahmimi yaktırdımya 1ay yasakladı bebiş varsa 4haftalıktan büyük acaba yaktırma operasyonu geçirdiğim içinmi adetimin zamanı dğişti yoksa bebiş mi var bilemiyorum?

hakçacım ben 1 haftadır bişiler hissediyorum böle içimdeki organlar oynuyo sanki sanırım bebek hareketleri ilk böle oluyo demi...bide benim karnım bi şişiyo bi iniyo anlamadım bazen telaşlanıyorum...

iyiyiz canımsağol
siz nasılsınız?
canım olur öyle merak etme.hareketlenmelerde başlayabilir?tam olarak ne kadar oldu? cinsiyeti belli mi?

tatlım test yaptınmı 3 haftalıktan büyükse mutlaka idrarda çıkar

tatlım test yaptınmı 3 haftalıktan büyükse mutlaka idrarda çıkar

korkuyorum hüsrana uğramaktan bu cuma yaktırdığım 3hafta olacak yani kesin 3haftadan büyük ilaçlardanda olabilir düşüncesindeyim bilmiyorumki ya korkuyorum üzülmekten hayal kırıklığı yaşamaktan ama niye 5gün geciksin amanya ne zor klava:

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg. güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

haklısın canım beklemekte zor. doktoruna sordun mu acaba ondan olabilir mi diye?

canım 19+3 olduk cinsiyetini göstermedi cuma tekrar kontrolumüz var inşallah sağlıkla göreyim bebeğimi inşallah...

evet beklemek çok zor ben takmıycam diyorum ama daha şimdiden başladı heyecan ben böyle stres yapınca reglimde gecikiyor kızıyorum kendime klava:klava:klava:

kızlar ben çıkıyorum. görüşmek üzere...güzel haberler almak dileğiyle...

sekerkiz sonuç belli oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…