Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoş geldin canım
ben iyiyim canım sen nasılsın
bu arada neye karar verdim ilaç içmeyemi doğal tedaviyemi

iyiym cnm çok saol içmedim hap bana bakıyo ben ona ama ben bişey sormak istiyorum bu hapı bırakınca hamile kalmak zormu olur yoksa kalabilen kalırmı

QUOTE=abyosun;7353715]bende iyiyim canım kasık ağrılaım devam ediyor hala..benim futbol topu büyüklüğündeki ymoşum patladımı diye merak ediyorum sadece..:jeyyar:[/QUOTE]

ay inşallah patlamıştır cnm sen çalışmaları aksatma sakın hadi sendende güzel bi haber alalım inş

hepinize çook teşekkürler arkadaşlar... dualarım hep sizinle a.s.
saol canım
talyaa cım herhangi bir tadavi gördünmü belirtiler nerlerdi söylermisin canım yaa nekadardır bebek istiyorsun umut oluyorsunuz bize

iyiym cnm çok saol içmedim hap bana bakıyo ben ona ama ben bişey sormak istiyorum bu hapı bırakınca hamile kalmak zormu olur yoksa kalabilen kalırmı
canım ben kullandım bırakalı 1 yıl oldu daha öncede söyledim benim gördüğün üzere olmadı ama bilemiyorum yani
ayrıca sende biliyorsunki doğum kotrol hapları kimisinde hemen bırakınca hamile bırakacağı gibi kimisinide kullandığı kadar koruyormuş öğle diyorlar ama bilemiyorum cnaımm

tebrik ederim canım allahım hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip eder inşallah
:teytey::teytey::teytey::teytey:

evet canım ya sana ilaç fazla gelmiş sanki ilaç almadan büyümüyormuyduda ilaç verdi sana dr

QUOTE=abyosun;7353715]bende iyiyim canım kasık ağrılaım devam ediyor hala..benim futbol topu büyüklüğündeki ymoşum patladımı diye merak ediyorum sadece..:jeyyar:

ay inşallah patlamıştır cnm sen çalışmaları aksatma sakın hadi sendende güzel bi haber alalım inş[/QUOTE]
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: güzelim..

hıımm yaw eczacı sen bi 3 ay kullan anlarsın dedi ki eşimde tutturmuş ben bebek istemiyorum dr gitmiyceksin bundan sonra diye bende kullanıyım 3 ay falan başlıyım bu gece aman o olursa her türlü olur ayrıcana kiloda yaparsa bırakırım devam etmem zaten ama merağımı almak istiyorum

tamma canım başlamk istersen başla sonuçta çocuk düşünmene engelde olur kullanmasan aynı stresi yaşar durusun

tamma canım başlamk istersen başla sonuçta çocuk düşünmene engelde olur kullanmasan aynı stresi yaşar durusun

hormonlarım düzelsin diyede hem hayırlısı bakalım ben hapı bırakınca yine olmuyosa bile belki bakarsın adetlerim düzene girer hiç boş durmaktan iyi olmuş olur ne bilim eşim kullan dedi bende tamam dedim öle işte çok saol cnm hakkımızda hayırlısı artık

evet canım ya sana ilaç fazla gelmiş sanki ilaç almadan büyümüyormuyduda ilaç verdi sana dr
bencede çok fazla geldi..yumurtlamamda problem yokmuş dr da yeni öğrendi..bu tedavide ilk ayım benim..o nedenle klomenle başlayalım dedi..ona göre yol izleriz dedi..baktıki yumoş büyüdükçe büyüyor..yumurtlamamda problem olmadığını anladı..sonraki ay da bakarız çatlama oluyormu sonrada kanallara bakarız tıkanıklık varmı rahim filmi çekeriz dedi..senağlama senağlama

keşke ilaç vermeden baksaymş yumoşlara. neyse rahim filminden sonra daha kolay hamile kalınıyormuş. ama gerek kalmaz inşallah bu ay beraber gün sayıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…