Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar nasılsınız scuba cım kocişle ilgili onu siniri benim sinirlerimi mahvediyor....

yoruldum ya arada bi zırvalıyor işte 10000 bakımı geldi herhalde....:çok üzgünüm:

merhabaa... uzun zamandır katılamıyordum aranıza..
sizee mutlu bi haberim varr.. HAMİLEYİMMM...
18 nisan dı sat ım. 2 hafta geçtikten sonra test yaptım ve sonuç pozitif..sizlerle de paylaşmak istedim..allah ım isteyen herkese nasip etsin inşallahh..

hiracım hoş geldin canım sıkma hiç bir şey için canını

saol canım sayfa açık ama arada bakarım ben yine Şeniz

iltercim bu sefer takılmıcak gibi degil valla çok kırgınım buna susarsam olmaz sonra hep tekrarlar benbi kırdı kolay kırılmam ama bu çok kırdı beni okadar ki çenem düşüktür benim tek kelime etmedim ne aksam ne sabah okadar kırıldım yani...

mrb kızalr nasılsınızz?delikafadulden

talyaa ne guzel rabbım kucana almayı nasıp etsınnn:ecrin_bebek:

en kısa surede bısede hamıs olmayı nasıp etsınhihoyyyt

hos geldin sen aramıza.....ayy bende gün sayıyoruuuum dua et rabbim hayırlarınızı bol kılsın canım....:CüvCüv:zemuszemusopuyorumnanaktan

mrb kızalr nasılsınızz?delikafadulden

talyaa ne guzel rabbım kucana almayı nasıp etsınnn:ecrin_bebek:

en kısa surede bısede hamıs olmayı nasıp etsınhihoyyyt

hosgeldiiiiin amin kız dua ede ede valla.....laelaelaelaelae

slm kızlar nasılsınız scuba cım kocişle ilgili onu siniri benim sinirlerimi mahvediyor....

yoruldum ya arada bi zırvalıyor işte 10000 bakımı geldi herhalde....:çok üzgünüm:

evet canım ama arada birde sinirlerimizi hoplatmasalar nazar falan değer boşver

Tebrik ederim canım çok sevindim Allahım sana bağışlasın
Darısı başımıza :teytey::teytey:

Hoşgeldin canım bende çıkıcam şimdi malum yaz temizliği başladı artık birsürü iş beni bekliyo zemuszemus

şiiii hos deldin nasılsın.....

her ne kadar seni tanımasamda inan çok sevindim. ayyy her gün bir hamile haberi alıyoruz ohhhh:teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…