Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar nasılsınız ben daha gitmedim öğleden sonra gitcem benim için dua edin lütfen çok heycanlıyımdelikafadulden

güzel dileklerin sağol canım Şeniz

banada i geldi cnm yaa sagol.zor ama basarmaliyiz bunu bebislerimiz icin.ne kadar morel o kadar bebis

slm kızlar nasılsınız ben daha gitmedim öğleden sonra gitcem benim için dua edin lütfen çok heycanlıyımdelikafadulden

canım ya ne güzel bi duygudur şimdi...
Dualarımız seninle inşallah bebişinin küçücük kalbi pıt pıt diye sağlıcakla atıyodur ve annesi de onu görür çooook mutlu olur:ecrin_bebek:Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah citosum,Allah nazarlardan saklasın

çok sağol canım rabbim sanada en kısa zamanda yeniden hamile kalmayı nasip etsin :1hug:

canım ya herşeyin hayırlısı olsun bende daha önce tüp bebek ve aşılama denedim ikiside tutmadı ben 3,5 senedi uğraşıyodum üstelik dr bize tüp bebekle anca olur dedi ama kısmet işte kendiliğinden hamiş kaldım ben şu an tam 3 aylık hamileyim canım darısı başına kafanı takma stres te etkiliyo başka şeylerle uğraşyerimsenibenyerimseniben

herkese günaydın kıslar nabersiniz bakalım?bugün topik biraz sessiz galiba fisfisfisfisfisfis
çitoscum canım benim dualarım seninle dr git meleğinin pıtpıt larını duy bizde ii haberlerini bekliyos hayatıma.s.a.s.
bu arada benim kan sonucuda normal çıktı çok şükür bi üçlü test kaldı onuda yaptırdık mı iice rahatlıcamkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
hakçacım canım benim sağol darısı başına seninde azkaldı inşallah sende ii sonuçlarla dönersinyerimsenibenyerimseniben
bu arada maat nerelerde naptı acaba test sonucu ne oldu?

gunaydin hg cnm

kızllaaaarrr:içelim: napıyonuz bensiz tatlışlarım..dün gelemedim özledim sizi ve muhabbetinizz...çitoss gördünmüü mercimek taneneii..ayyyy yerim ben onuu ....ee nevar neyok başkaaa???
çalışmalara başlayanlar bitirenler değişik bişi varmı????haberler gücelmiihihoyyyt

çok iyiyim canım benim sen de çok iisin maşallah
ee tabi meleğini görcen öğleden snr allahın izniylehihoyyythihoyyythihoyyyt

evet canım ben süperim kaydirigubbakcemile5
keşke vildoşta burda olsaydı bu heycanımı onunlada paylaşsaydım :çok üzgünüm:

evet canım ben süperim kaydirigubbakcemile5
keşke vildoşta burda olsaydı bu heycanımı onunlada paylaşsaydım :çok üzgünüm:

canım inşallah sağlıkla kalp atışarını duyarsın. Allah elini ayağını, doğumunun, annedeyişinin, yürüyüşünün mutluluklarınıda burda paylaşırız. Bu dileklerim diğer akadaşlarım içinde geçerli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…