Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aynı durum bende de var kahverengi akıntı ve 2. gün ncede kanlı akıntı oldu. Bugün adet günüm aslında ama ben hiç düzenli adette olmam. Ümitlenmeyim diyorum ama ister istemez oluyor

benim adet günüm 26sı ama hep 3 gün önce geliyordu.sendemi catlatıcı igne yaptırdın

mehaba arkadaslar hsg den sonra asılama yaptıran varmı bugun hsg cekıldım yarın dr gıdıcem asılama ıstesemmı yoksa beklesemmı bır ıkı ay tuplerım acık cıktı yardımcı olurmusunuz

bencede bekle arkadaşım eger başka bi sorun yoksa 2- 3 ay sonra düşünürsün aşılamayı
ama yinede sen bilirsin

kızlar ben kaçıyom alışveriş yapmaya gidicem sonra görüşürük hepinizi öpüyom iyi akşamlarŞeniz

aşkolsun canım seninde bebişin gelcek yakında allahın izniyle merak etmekaydirigubbakcemile5
senin bebişide konuşcaz burda:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
Amiin canım inşalah sanada sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:

canım ben yaptırmıştım hsg den 2 ay snr tüplerin açıksa 1-2 ay bekle eğer başka bi sorun yoksayerimsenibenyerimseniben

2 sene gectı artık bışey cıkmayınca uzuluyorum herseye ıyı dıyolar bu 2. doktorum keske sebebı olsaydı hamıle kalmam daha kolay olurdu belkı dıyorum cok ıyı ıkısıde acık demelerı cokta sevındırmıyo artık ıcımden gıdıp hemen bu ay asılama yada tup bebek ne gerekırse yaptırmak gelıyo 2 sene gectı artık sabırsızlanmaya basladım hayırlı olsun bebısın kac ay oldu hamılesın ne kadar kaldı doguma kendıne ıyı bak:a015:

mehaba arkadaslar hsg den sonra asılama yaptıran varmı bugun hsg cekıldım yarın dr gıdıcem asılama ıstesemmı yoksa beklesemmı bır ıkı ay tuplerım acık cıktı yardımcı olurmusunuz

hg cnm hsg den sonra dr um banada asilama yapabiliriz ama once ilacla tedaviye baslayalim dedi ve adetin 5.gunu cagirdi

neslicim 2. kez mi hsg çekildin?

neslicim 2. kez mi hsg çekildin?

mehaba ılk defa cektırdım bugun doktorumu degıstırdım oncekı cekmemıstı 6 ay klomen kullandım yumurtalık takıbı hormona falan bakmıstı ıyı cıktı klomenle kalırım dıye bekledık olmadı sımdı baska bırıne gıdıyorum hemen fılm cektı bugun ıyı acıkmıs kanallar yarın gorusmeye gıdıcem bu aydan sonrada asılama yaptırmayı dusunuyorum aslında hsg yı hemen cekmıyolar zaralıymıs bıraz ama ben yetrınce bekledım klomen ıse yaramadıÇok üzgünüm çoook

hg cnm hsg den sonra dr um banada asilama yapabiliriz ama once ilacla tedaviye baslayalim dedi ve adetin 5.gunu cagirdi

eger sana bastan ılac tedavısı yapmadıysa sımdı baslar 5 -6 ay suruyo en fazla olmazsa asılama yapar ben o donemı gecırdım coktan belkı senınkı daha ıyı olur ama tuplerın acıkken ılac ıse yarar benımde acık ama belkı ufak yapışıklık vardır onceden bugun acılmıstır hsg sayesınde allah ısteyen herkeze hayırlısıyla bır an once verır ıysallah:

eee kızlar ne yapıyorsunuz muhabbet edelim birazda uykum geldi vallamirmirmirmir

kızlar herkese iyi akşamlar...

okyanuscum canım çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. darısı bizlerin başına inşallah.inşallah bizimde sonucumuz güzel çıkar sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.
en yakın zamanda da diğer arkadaşlarımızdan da güzel haberler alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…