Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım birde dilnur göndersin onunki görünüyor dilnurrrrrrrr okyanusuma ticker yapıver

dilnurcumda mı yapıyoo bi ben çözemedim şu ticker işini sağol hayatım ama senin ticker da görünmüyo herkesin görünüyo ikimizinki görünmüyoo :sm_confused::sm_confused:
hakça nerelerde kıs bugün hiç girmedi galiba:uhm:

amin canım inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
rufeydacım kendini bu kadar şartlandırma hayatım olayı akışına bırak sen üzüldükçe işler dahada zorlaşır bırak ağlamayı yüzün gülsün biraz neşelen yumoşların dahada coşsun kaydirigubbakcemile2 bak görüceksin sende hamiş kalıcan hemen buraya ilk geldimde bende çok üzülüyordum burada sizlerin sayesinde sıkınıntılarımı unuttum ve sonuç bebişim çabucak geldi sende biraz sakin ol dene bak faydasını görürsün bu laflarım burdaki bütün kızlara :enbuyukkk:

canım benim reglim geçeli 5 gün oldu daha bende o yüzden anlamadım inşallah kötü birşey degildir belim ve ksık agrılarımda var sanki adetliymişim gibi ya:uhm:
aynısı işte canımbende de öyle oldu adetimden 6 gün sonra oldu bende de sonra tekrar adet oldum:sm_confused:

canım benim girdiğim sitede var bi gariplik herşey çıkıyor tarihi çıkmıyor :bbo:
hakcanın sana selamı var sabahta o seni sordu bugün işi varmiş oyüzden erken çıktısositososito

:Saruboceq::Saruboceq:
sagol canım şimdi biraz iyiyim çok şükür hemşire öyle
''yok canım negatif ''
deyince kötü olmuştum çok ama geçti
hayırlısı Rabbimden ne yapalım

canım benim girdiğim sitede var bi gariplik herşey çıkıyor tarihi çıkmıyor :bbo:
hakcanın sana selamı var sabahta o seni sordu bugün işi varmiş oyüzden erken çıktısositososito
Canım tarihi yanlış göndermişsiniz 2009 un 9. ayına gelmedik dahasırnaşık şey

Öyle desene yahu bende evlilik ticerı hazırladımsırnaşık şey
Neyse dur onuda yaparım şimdi

kıs allah sana tez elden bi bebiş nasip etsin emii:Saruboceq::Saruboceq:
evlilik ticker ı nı napiim ayol bebişim varkensırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

sağol canım geçmişi okuyamadım çoktu benim geldiğim saatlerde burda oluyodu ya neyse hakçaylada yarın görüşürük artık

kıs allah sana tez elden bi bebiş nasip etsin emii:Saruboceq::Saruboceq:
evlilik ticker ı nı napiim ayol bebişim varkensırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Kusura bakma bacım unutmuşum biran hamile olduğunu ben hamile değilim ya herkesi kendim gibi sanıyomdelikafadulden

mehaba arkadaslar hsg den sonra asılama yaptıran varmı bugun hsg cekıldım yarın dr gıdıcem asılama ıstesemmı yoksa beklesemmı bır ıkı ay tuplerım acık cıktı yardımcı olurmusunuz

Kusura bakma bacım unutmuşum biran hamile olduğunu ben hamile değilim ya herkesi kendim gibi sanıyomdelikafadulden

aşkolsun canım seninde bebişin gelcek yakında allahın izniyle merak etmekaydirigubbakcemile5
senin bebişide konuşcaz burda:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

mehaba arkadaslar hsg den sonra asılama yaptıran varmı bugun hsg cekıldım yarın dr gıdıcem asılama ıstesemmı yoksa beklesemmı bır ıkı ay tuplerım acık cıktı yardımcı olurmusunuz

canım ben yaptırmıştım hsg den 2 ay snr tüplerin açıksa 1-2 ay bekle eğer başka bi sorun yoksayerimsenibenyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…