Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Bende bazen yapıyorum tavada değişiklik için ama şimdi yapmaya başlayınva benim oğlanda geliyor yapmaya unlar ortalığa saçılıyor onun için çok nadir yapıyorum. Sana bedduam tez elden bi çocuk versinde o bakkaldan ekmek almaya mecbur kal :)

1 yıl oluyor artık zaman geçtikçe umudum dahada azalıyor çok üzülüyorum ben bebişimi kucagıma almak istiyorum bir an önce hayırlısıyla tabisenağlamasenağlama
olsun canım bak citosa azmetti kazandı sende öyle ol
Bende senin durumundayım ve en az sen kadar istiyorum sabret canım yakındır o günler sil gözyaşlarını :teselli:

aaaa kızıyorum ama ağlamayın kızlarklava:
böyle kendinizi bırakmayın pozitif olun düşününki bebişleriniz çabuk gelsin pes etmek yok :mymeka:
relax olunca yumoşlar daha verimli çalışıyor

13 gün oldu ama olsa çıkardı ne bileyim şimdi ümidim kırılı tekrar ümitlenmek istemiyorum stresten boguluyorum sonra bir saniye bile aklımdan çıkmıyor çok üzülüyorum dua edin arkadaşlar lütfensenağlamasenağlama

saol canım ya inşallah Rabbim o günleri bizede gösterir o kadar çok hayal kurmuştum ki yine anlatamam 11 yılır taktım kafama hamiş oldugumu ögreneyim hemen gidip bebbk çorabı alıcam çok hoşuma gitmişti ama olmadan almıyayım dedim daha çok üzülürüm diye daha ne hayaller ama olmadı yine olmadısenağlamasenağlama

olsun canım bak citosa azmetti kazandı sende öyle ol
Bende senin durumundayım ve en az sen kadar istiyorum sabret canım yakındır o günler sil gözyaşlarını :teselli:

ya biide kanamam var hafiften o neden oldu onuda anlamadım önceleri yumurtlama günlerimde olurdu bazen ama kaç aydır olmuyodu bu nedir şimdi ne bileyim erken mi yumurtluyorum ne:uhm:

Üzülme Allahım inşallah nasip eder ne çoraplar ne kıyafetler alırsın. Bıkarsın almaktan ne çabuk eskitiyor diye. Kendini çok fazla kaptırma daha çok üzülürsün ama umudunu hiç kaybetme. Dua et gerekenleri yap takdir Allahın.

ben kaşla göz arasında hallederim o işi sen merak etme ama bedduan güzelmiş tutar inşallah:jeyyar:

1 yıldır elimizden geleni yaptık testler hsg doktor bi sorun yok bekleyin dedi bekliyoruz ama her ay hüsran çok zormuş bu Allah hepimize sabır versin bir an önce bebişlerimize hayırlısıyla kavuştursun inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya biide kanamam var hafiften o neden oldu onuda anlamadım önceleri yumurtlama günlerimde olurdu bazen ama kaç aydır olmuyodu bu nedir şimdi ne bileyim erken mi yumurtluyorum ne:uhm:
canım geçen aynısı bende de oldu 2 gün leke şeklinde ama sonrada adetim başladı
bazı kadınlarda da bazen yumurtlama dönemlerinde dediğin gibi lekelenmeler olabiliyormuş
yani kötü bişey değildir rahat ol

canım benim reglim geçeli 5 gün oldu daha bende o yüzden anlamadım inşallah kötü birşey degildir belim ve ksık agrılarımda var sanki adetliymişim gibi ya:uhm:

Kızlar ben geçen ekim ayı sonunda doktora gittim hiçbir test yapmadı sadece alttan ultrasyonla baktı bi problem yok dedi ne zaman en son adet gördün dedi evet o zaman adet gören birinin şimdi yumurtlaması başlar dedi bak seninkiler oluşmaya başlamış dedi 2-3 tane karartı gösterdi onlar yumurtaymış.3 ay daha müddet veriyorum ben dedi olur bi problem yok dedi. yaşım 30. Acaba bu doktor ne zaman test isteyecek merak ediyorummmm

cnm bak bide sole dusun.haberlerde duyuyoruz annesini babasini keseni hirsizlikyapani daha neler neler.olmayacaksada takdir-i ilahi dicez.ama rabbim hayirlisini versin cumlemize sa[likli sihhatli insaallah.Allah tan umit kesilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…