Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Ağlama canım ya lütfen:çok üzgünüm:
Hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz Allahım elbet bizede yaşatcak bu mutluluğu ama biraz sabırlı olmamız lazım napalım:teselli:

rufeydecim moralini bozma hayırlısı olsun elbet birgün olacak zamanını allah bilir hiç merak etma rabbim sana da en kısa zamanda hayırlısıyla bebiş nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:
sabret tatlım her ay bebişine biras daha yaklaşıyosundur eminim

kızlar ilk defa geçen bende adet olunca çok ağladım insan tutamıyor kendini arkadaşıma katılıyrum. napçaz rabbim kurtarsın bizi bu dertten....

slm rufeydacım morelini bozma canım bu üzüntüleri hepimiz yaşadık eninde sonunda sende bebişine kavuşursun merak etme sabırlı ol :teselli:

Canım ne olur üzülme ya :teselli:hem daha kesin bişey yokki
Arkadaşın dediği gibi üstüne gördüysen hemen çıkmaya bilir testte belki geç döllenme olmuştur ondan çıkmamıştır
Hem Allahım herşeyin hayırlısını versin ve doğru zamanda versin

benm 4 eylül verdiydi ama 10 gün önce falanda gelebiliyomuşkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
sağlıkla kavuştursun rabbim fazla kalkıma bebişi düşürcen kızzz delikafadulden

sağol canım sen napıyorsun hamilelik nasıl gidiyor.
sağol canım ben ve bebiş iyiyiz sırnaşık şey
ama vildoş aklıma gelince :1ninca: böyle oluyom

senağlamakızlar dua edin bana yarın spermiogram yaptırıyoruz.. benim eşim böbreklerinden rahatsız ameliyat oldu. bi kere. ama bir çocuğum var. ameliyattan önce olmuştu. şimdi bir sene olacak nerdeyse olmuyor. korkuyroum böbrekten diye.. bugün ürolog gitmiş eşim taşı yine 1 cm olmuş. çok üzülüyorum onun için. hep kırdırıyor lazerle. offfffffffffff allahım..senağlamasenağlama

Slm arkadaşlar şöyle eskiye bi bakayım dedim oku oku bitmiyo :) Nekadar yoğun bi sohpet olmuş en çok muhabbet eden topic burası herhalde. Bende hamişlik için çalışmalar başladı.Hamişlik için en uygun döllenme zamanı sabahmış. Sabah sabah da insan nasıl yapar yahu:1closedeyes:

Ağlama canım ya lütfen:çok üzgünüm:
Hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz Allahım elbet bizede yaşatcak bu mutluluğu ama biraz sabırlı olmamız lazım napalım:teselli:

1 yıl oluyor artık zaman geçtikçe umudum dahada azalıyor çok üzülüyorum ben bebişimi kucagıma almak istiyorum bir an önce hayırlısıyla tabisenağlamasenağlama

Ne oldu size bugün böyle hepiniz ağlak ağlak:çok üzgünüm:
Nereye gitti sizin gücünüz kuvvetiniz sağlam olun biraz yoksa nasıl aşarsınız bu moralle sorunlarıklava:

inşallah canım ya çok dua edin olur mu sizin bebişlerinizin hürmetine Rabbim bizede hayırlı saglıklı bebişler versin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Rüfeydacım üzülme seni bu sitede anlayan o kadar çok insan varki. Tabii insan hayal kuruyor pozitif çıkarsa naparım eşiem nasıl müjde veririm diey ama bu hayaller suya düşünce çok üzüldün. Ama burda çoğumuz aynı durumdayız. Ama yavaş yavaş bu durumdan çıkan insanlar var. Sor çitosa okyanusa hakçaya bircana beryale onlar kaç kere test yapıp üzüldüler ama sonunda yüzleri güldü insallah bu saydıklarımın içine sende gireceksin. Öpüyorum o üzüntü gözyaşları bütün arkadaşlarımızın pozitif sonucu almış sevinçten aglayan gözyaşları olsun

Bazlamamı yapıyorsun
evet canım bazlama yapıyorum ama 4-5 tanede pazı şeklinde tepsiye koyup fırına veriyorum oda çok güzel oluyo
sonrada çeşit çeşit yiyoruz ben çok seviyorumda
Şimdi kilo aldırıyo dersiniz ama benim için sorun değil çünkü sadece kahvaltıda ekmek yiyorum diğer öğünler genelde yememsositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…