Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızkar merhaba benim koyu kahve rengi akıntım geliyordu ya dün doktora gittim rahim duvarı cok kalın adet görmüyorsun su anda dedi.idrar testi yaptı sonuc negatif cıktı.bakalım adet olmaz isem yarın kanda test yapacak.belki hamile olabilirsin dedi.baya ümitlendim anlayacagınız :Saruboceq:

evet canım ya iğrenç madem yapıyolar adam gibi yapsınlar bu kaçıncı oldu valla
bende istemiyorum alma:dilcikar: dedim benimkine ben yapıyorum mis gibi ev ekmeği:lepi:

hadi hayırlısı inşaalah hamişsindir :Saruboceq:

sagolasın hamileysem bile sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim.bu kahverengi akıntı kötü birseyler oldugunu göstermiyormu.senağlama
üzülme canım niye kötü şeyler düşünüyon belki yerini temizliyordur öyle derler :teselli:

üzülme canım niye kötü şeyler düşünüyon belki yerini temizliyordur öyle derler :teselli:

aynı durum bende de var kahverengi akıntı ve 2. gün ncede kanlı akıntı oldu. Bugün adet günüm aslında ama ben hiç düzenli adette olmam. Ümitlenmeyim diyorum ama ister istemez oluyor

sagolasın hamileysem bile sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim.bu kahverengi akıntı kötü birseyler oldugunu göstermiyormu.senağlama
inşallah hamilesindir canım:CüvCüv:
Hem niye hemen öyle kötü şeyler düşünüyosun pozitif ol biraz
:teselli:

kızlar öğlen uykusunamı yattınız kaydirigubbakcemile3
sesiniz çıkmıyornaniknanik

dilnur hamurlu ellerlemi yazıyon kız sırnaşık şey
klavye ne hale gelmiştir

selam güzeller nasılsınız ben iskoç.... anca girdim temizlik yapıyordum sabahtan beri. kızı okula yolla derken.. akşam oldu beeeeee

selam kızlar ben geldim moralim çok bozuk gelirken saglık ocagına ugraıp test yaptırdım tabiki negatif
reglim geçeli 5 gün oldu daha ama nedense biraz kanamam var bende inşallah üstüne görme olmuştur diye hoplaya zıplaya gittim ama yine hüsran çok yoruldum artık çok üzülüyorum yaa benim ne zaman bebişim olucak Allah'ım dayanamıyorum artıksenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…