Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ay ben yerim onun yumuk yumuk ellerini canım benim
kız okyanusum vildoş kayıp senin haberin varmı neden gelmiyor 2 gündür meraktan çatlıyom haber vermeden gitmezdi hiç :çok üzgünüm:

çitosum valla haberim en yok en son c.tesi girdi biras temizlik yapıyodu yinekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bugün kızın d.günüydü okulda kutlucas diyodu belki ona hazırlanıyoduryerimsenibenyerimseniben

slm kızlar nasılsınız bakalım bişey diyecem yumurtladıgımızı ateş ölçümü hariç nasıl anlarız

çitosum valla haberim en yok en son c.tesi girdi biras temizlik yapıyodu yinekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bugün kızın d.günüydü okulda kutlucas diyodu belki ona hazırlanıyoduryerimsenibenyerimseniben

çatlak gacı bizi meraktan çatlattı :dilcikar:
gelsin ona neler yapcem kötükedihüso
bu arada küçük vildoşun doğum günü kutlu olsuna.s.Şeniz

slm dilnurum hg canım nasılsın böğüünŞeniz
Nasıl olayım canım ya idare ediyorum işte yanlız vildan yine yok kederlendim

Tabib sen elleme benim yaramı
Beni bu dertlere salanı getir
Kabul etmem birgün eksik olursa

Benden bu ömrümü çalanı getir
Git ara bul getir saçlarını yol getir kaydirigubbakcemile

silam buse yumurtladığını anlmak için 12 14 16 günlerini takip et kasıkta ağrı yapıyor bide gelen akıntıdan anlayan var ama ben onu anlıyamadım cnm

bende aynı valla geçen fırından ekmek aldım içinden kıl çıktı ogünden beri tiksindim kendi ekmeğimi kendim yapıyorum
şimdide hem ekmek yapıp hem sizle konuşuyomkaydirigubbakcemile3

bende aynı valla geçen fırından ekmek aldım içinden kıl çıktı ogünden beri tiksindim kendi ekmeğimi kendim yapıyorum
şimdide hem ekmek yapıp hem sizle konuşuyomkaydirigubbakcemile3
ıyyy iğrenç geçenlerde bizim çalıştığımız fırın vardı müşterinin biri aldığı ekmeğin içinden böcek çıkmış bize şikayete gelmiş kociş açtı telefonu ağzına geleni söyledi o fırınla çalışmıyor artık o günden sonra bende yediğimiz ekmekleri inceliyom içinde bişey varmı diye sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…