Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Kızlar Fortel Ultra Hassas Gebelik Testi ilişkiden 7gün sonra sonuç veriyormuşdelikafadulden
Çok güzel ya malatyada varsa alcam hemen

bende varım maalesef

hg cnm hsg icin korkma bende cok korktum stres falan yaptim cok kotu olmustum korkumdan ben anestezi istedim.kendime o kadar stres yaptimki nerdeyse anesteziden once bayilacaktim o yuzden hic acim olmadi ama stres yap

sen yapta bizide bilgilendir bakalım belki bizde yaparız hayırlı haberler alırsın inş

bebiş iidir inşallah çitoscum mide yanmam var çok sabahlarıda mide bulantım oluyor hafiften perşembe gidicez dr a inşallah görebiliriz bebeği çok tedirginim ya iş hamile kalmakla bitmiyomuş...

bebiş iidir inşallah çitoscum mide yanmam var çok sabahlarıda mide bulantım oluyor hafiften perşembe gidicez dr a inşallah görebiliriz bebeği çok tedirginim ya iş hamile kalmakla bitmiyomuş...

bizde yarın gitcez canım iyilerdir umarım doğru diyorsun iş hamile kalmakla bitmiyor sen kaç haftalık oldu canım:1rolleyes:

İdare eder canım
Ben bugün güne biraz kötü başladım
Daha adetime 5 gün varken dayanamayıp test yaptım :mymeka:ve sonucu negatif görünce moralim çok bozuldu

ben de ilk baslarda senin gigi yapiyodum ama sonuc negatif olunca morel 0 oluyo tabi.o gunler icin simdi guluyorum kendime.ama artik yapmicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…