Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

citoscum sen kaç kilo verdin?bende de pko var,adet olamıyorum bi türlü hep ilaçla oluyorum.5 yıldır evliyim bir yıldır bebek istiyoruz ama olmadı..dr 1 yıl bekleyin demişti ama hala yok bişey:)sen kendiliğindenmi hamile kaldın?

karbonat testini banada söyleyinnnnnnnnn ne olurrrrrrrrhihoyyyt

canım pet bardağa biraz idrar yapıyorsun üzerine karbonat koyuyorsun kabarcıklar oluşursa hamilesin olmazsa değilsin demekmiş ben yaptım tabiiki hamile kaldığımı öğrendiğimde deney maksatla benimki kabarcıklar oluştu ama bence fazla güvenmeyin test yaparsanız daha iyi

idarına karbonat atıyrmussun kabarrsa hamilesın demekmıs ama itibar etmeyın dıyrlar
ben cıkıyorum kızlar

büşra sen yinede bi dr git istersen inş ciddi bi problem yoktur benim vücutta kendisi enfeksiyon üretiyordu ama şimdi ii geçti ama ertelemeye gelmez cnm

Gitcem ama korkuyorum canım ya
Yine iltihapın var enfeksiyonun var diyecek diye korkuyorum
Ama inşallah benimkiside geçmiştir
Ben 4 senedirli ne zaman doktora gitsem iltihap ve enfeksiyon çıkıyor
Ama bu ayda hamile kalmazsam gitcem doktora başka çarem yok çünkü

canım ben 90 kg dum 10kg verince hamile kaldım birde glokofen kullanıyordum soğan suyu içtim incir kürü içtim Allah tarafından hamiş kaldım

Ayy çok heyacanlı canım ya Allahım sağlıkla kucağna almayıda nasip etsin inşallah
Bu arada bizim için dua et canım
Hamilelerin duası kabul olurmuş
İnşallah bizlerde en kısa zamanda hamiş oluruz

amin canım inşaalah rabbim hepinize bu mutluluğu yaşatır canımŞeniz

soğan suyu ve incir kürünün ne faydası var acaba bizde kullanalım dimi ama belki bizimde olur

merhaba arkadaşlar ben yıldız.7-8 aydır çocuk girişimimiz var ama olmuyor.sebeb yok ama olmuyor.ovülasyon artırıcı hap ve çatlatma iğnesi kullanıyorum.doktorum rahim filmi çekeceğini ssöyledi çok korkuyorum.

Canım adet düzensizliği için soğan kürünü ve hayıt suyunu öneririm.

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

PROF DR İBRAHİM SARAÇOĞLU'NDAN HAMİLE KALMAYI DESTEKLEYEN KÜR
Öncelikle hamile kalmak isteyenlerin kesinlikle maydanoz nane ve adaçayı içmemeleri gerektiğini belirten saraçoğlu açıklamalarını sürdürdü;8-9 tane kuru inciri yarım litre suda7-8 dakika kaynatın,üzerine sert ve taze bir havuçudoğrayın 3-4 dakika kaynatıp bekletin bu hazırlanan suyu yarısını kahvaltıdan 1 saat sonra için diğer yarısını ise öğlen yemeğinden 1saat sonra için ;21 gün buyunca her gün tekrarlayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…