Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben ölesıne yaptım ya meraktan :))) benım hamile olma ıhtımalım cok düşük o acıdan heyecanlı değilim test yapmam en azından hamıle değilsem nasıl bir belirtı oluyor onu görmek için hamıleseyden nasıl oluyor.deney yaptım resmen:))
yap ya ne kaybetcen buraya yaz hemen yap koş beklıyorum

Canım ya ben doktora gitcem çünkü korkuyorum
Korkuyorum çünkü daha önce 5ay tedavi gördüm yumurtalık iltihaplanmıştı ve kanallarım iltihaptan kapanmıştı
5 ay boyunca hem ilaç hem iğne hemde serum tedavisi gördüm
Şimdiki korkumda acaba yine iltihaplandımı yumurtalıklarım
Yoksa bende doktorları sevmem ama mecbur
Birde benim vücudum iltihap üretiyormuş
Sürekli bi yerlerim iltihaplanıyor bu yüzden korkuyorum
5ay tedavi gördükten 2ay sonra tekrar yumurtalıklarım iltihaplanmıştı
1ay ilaç tedavisi daha gördüm

Bu arada şu hassas etsti bi araştırayım

calışamdım gune kesın bugun çalışcam dıye başlıyorum ama cok zor az kaldı dişimi sıkayım derdım tek değil off cok derdım var cokkkk

canım sen git senın durmun baska sonucta git ama iyi bilene git.
var ya ben duydum burda baska başlıkta kızlar konsuyrdu reglı dönemlerı gelemdne yapmışlar cıkıyormus sen büyükşehırdeysen bak sor vardır kesın

merhaba kıslar:)sınavında allah kolaylık versin canım..citos tebrikler canım,umarım dediğin gibi bu tupic uğurludur ve bizlerde en kısa zamanda hamile kalırız..

merhaba kıslar:)sınavında allah kolaylık versin canım..citos tebrikler canım,umarım dediğin gibi bu tupic uğurludur ve bizlerde en kısa zamanda hamile kalırız..
merhaba canım sağol ewet canım bu topik uğurlu kaydirigubbakcemile3

citos bu arada hayırlı olsun hamişsin inş allah tamammını erdirir.ben 24 yaşındayım

Canım zaten burda bi doktora gittim kadın bana 1sene yanlış tedavi uygulamış
Ben ona şikayetlerimi anlattım
Oda rahminde yara var dedi 1sene ilaç fitil verdi
Geçmeyince başka doktora gittim iyikide gitmişim
Doktorum 1ay daha gelmezsen asla çocuğun olmazdı dedi
Senin rahminde yara yok ama aşrı bir iltihabın var dedi
Ama şimdiki doktorumdan çok memenunum

Bu aradaben malatyadayım canım inşallah vardır burda hassas test kaydirigubbakcemile2

büşra sen yinede bi dr git istersen inş ciddi bi problem yoktur benim vücutta kendisi enfeksiyon üretiyordu ama şimdi ii geçti ama ertelemeye gelmez cnm

sağol canım darısı başına 1.5 aylık oldu yarın kalp atışlarını duymak için doktora gitcem :sm_cool:

Ayy çok heyacanlı canım ya Allahım sağlıkla kucağna almayıda nasip etsin inşallah
Bu arada bizim için dua et canım
Hamilelerin duası kabul olurmuş
İnşallah bizlerde en kısa zamanda hamiş oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…