Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sağol citosum bizde iyiyiz Allaha şükür. şimdi çıkmam lazım...komşuma gidicez bugün yardıma gidiyorum. evet kızlar çok yoğun sanırım. görüşmek üzere...

güle güle hakcacım sana kolay gelsin :a015:
bende bugün yanlızları oynarım artık:çok üzgünüm:

Günaydın kızlar
İnşallah bugün bol bol hamile haberleri alırız:CüvCüv:

Kızlar ben bugün salakça bişey yaptımkaydirigubbakcemile daha adetime 5gün varken eczaneden test alıp yaptm ve tabikide sonuç negatif. Moralim çok bozuldu. Acaba erken diyemi çıkmadı yoksa gerçekten hamile değilmiyim:uhm:senağlama

günaydin kızlar büşracım bence erken olduğu için belli olmamıştır.adetinin en az 2 3 gün geçmesini bekleyin diyorlar.inş hayırlı haberlerin olur.bende cok üzülüyorum 1 senedir bende kalamıyorum ama allah herşeyin hayırlısını nasip etsin inş..

İnşallah öyledir canm ya
Sonucu negatif görmek çok üzücü
Ya ben çok sabırsızm işte dayanamadım erkenden test yaptım

Canım peki sen doktora gitmedin mi
Beneim bu ay ikinci ayım olacak bu ayda hamile kalmazsam doktora gitcem

büsra cım ben dr gidiyorum şuanda klomen kullanıyorum inş hayırlısıyla bekliyoruz.daha 2. ayın ama anlıyorum ilk aylarda bende öyleydim hemen test alırdım ama artık beklemem gerektiğini anladım test olumsuz çıkınca daha cok üzülüyordum bence sende biraz bekle

Evet canım çok haklısın
Erkenden test yapınca erkenden üzülmeye başlıyorsun
Bir daha yapmıycam zaten
Dediğin gibi ilk aylar olduğu için böle sabırsız ve heyecanlyım heralde
Sanki hemen olacakmış gibi bekliyorum kaydirigubbakcemile
Ama hiç biri sorunu olmadan aylarca hamile kalamayanlar var
Bukadar aceleci olmamam lazım

2 yıllık evliyim 1 sendir de bebek istiyoruz ama olmuyor 3 ay falan rahimde yara ve enfeksiyonlar vardı ondan dolayı gebe kalamadım ama şimdi ii allaha şükür tedavi oldum şimdide bebişimizi bekliyoruz ama ne olacak bilmiyorum

kızlar günaydınhihoyyyt
cıyos bu sabah karbonat testı yaapyım dedım meraktan baktım karbonatın son kullanma tarıhı 1 yıl gecmiş kullanmıyorum yalülülülülülü neyse genede yaptım gercı ben ım hamiş olma ıhtımalım yuzde 1 :)) ama merak ettım ilğinç bir yöntem gelmişticokacimcoook yaptım kabardı ama ölyle tasmadı yani kola koyarken oluyor ya köpük öle bişey oldu ama o herkeste öle olur demı yanı tasarsa iyice kabarrsa hamıle oldugunu gösterr sanırsam benım adete 10 gun var dahasositososito

inşaalah en kısa zamanda sende hamiş kalırsın canım bu topik uğurlu buraya gelen arkadaşlar hamiş olarak çıkıyor:jeyyar:

hg benbilirim canım sen karbonata fazla takılma bence en iyisi test yaptır canım

canım ya sende benim gibi sabrsızsın heralde
Bende test yaptm ee tabi erken olduğu için sonuç negatif çıktı
Acaba birde senin yaptığınımı denesemkaydirigubbakcemile3
Ama acaba erken sonuç verirmiki

maşallah hemen doktra gidiyrsunuz 2,ay cok erken bence gitme gidersen sadece muayene ol hemen ilaç alma sorun yoksa egerkı.doktorlar hemen ilaç yazıyor ben gecen ay gittim adetım gecıkınce bişey yok dedıelr adetımde düzenlı okadar eylüle kadar olmazsa eylülde gidecegım doktorlarıs evmıyorum da ondan galıba((
kızlar ben yapmadım ama hassas test varmsı onu alın o cıkaryrmus .ben test falan yapmam ilk gecen ay yapmsıtım gecıkınce nesagatıf oldu cok üzüldum artık yapmıcam şöle 10 gun faşlan gecerse tyaaprım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…