Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sırnaşık şey
Bu ay öyle oldu valla 15 günde adet oldum tam yumurtlayacaz derken kırmızı çıktı bahtımıza adam isyanlardakaydirigubbakcemile3 Ama ben ona gösterecem isyan etmek neymiş:jeyyar::jeyyar:

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
bende aynı şekilde ve hatta dün bilemdüşündüm bu ay bıkar benden artıkksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

at gülüm at Allah razı olsun diyette neymiş ben kelime anlamını bile unuttumcokacimcoookdelikafadulden

hamile olan arkadaslar her gununuze bi yasin okuyun tavsiye ederim siz doguma gireceginiz zaman biri o yasinleri size bagislasin dogumda faydasi olur mutlaka diye dusunuyorum

canım 8 senedir gitmediğim doktor içmediğim ilaç kalmadı şuan soğan kürünü uyguluyorum işe yaradı galiba 4. gün adet oldum

kızzımmm bu kekler puaçalar nerden çıktı ayolll..
bu sabah tartıldım çok sinirim bozuk ...bende diyetteyim bu sabah başladım niyeti bozdurmayın anacım
balık etinden dinazor etine geçiş yapcam yoksaaa

canım bulantılar maksimum 4. ayda bitiyor sonra sefa günleri geliyor. Kek tarifini bende istiyorum

Hadi bakalım hangimiz tutturacak:jeyyar::jeyyar:::jeyyar:
Buarada sen ağustosun kaçında evlendin canım ben 24 ü sanrım düğün tarihlerimizde yakın senle

ya 1ay yeme içmeye dıkkat ettım +yürüyüş yaptım sonuc 1,5kg sinirden öldum ya
canım ben örenmek için az yapıcam tadımlık
yeb dilnur hymsl attım size tarıf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…