Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

arkadaslar direk muhabbete daliyorum ama kusura bakmayin.bence once dislerinizi halledin curuk falan varsa hamileyken zarar veriyomus.hem kafanizda rahat olur

benım 20 lik diş cnm 2sını 15gun evvel aldırmısımtım 2tane sı kaldı ama boşa erteledım tek sebebı bu değildi aslında zor olucaktı 20 gun sonra sözlu sınav var şişer mişer dedım memlekette aldırırm dıyede erteledm artık martta aldırıcam inş... Çok üzgünüm çoook

ben gecmişi okumuyorum hiç ya cok birikiyor yoruluyorum bu anı kaçırmam asla anı yasayıp cıkıyorum:))

ben bu kocalarin kacma isindende anlamadin bizde de tam tersi ben kaciyorum o kovaliyo cok komik oluyo yaaa bi bebis yapicaz tabi ben kacmazsam

Diş için dediklerine katılıyorum ama. benim bi ara agrısı geçti diye önemsemiyorum ama kesin bi problem vardır. Bide aslında genelde eşler isterde mesela zaten olucak ama ben eşime bugün tehlikeli günler yapmamız lazım deyince hem gülüyor evet öğretmenim tamam öğretmenim. Başka ne yapcam öğretmenim der çok gülerizde yoksa adam hazır ama ben tembihleyince

dilnurcum vallahi alemsin yasırnaşık şey

canım dr sana ne ilacı vermiş ben anlamam ki tatlışım..daha bana diploma vermediler valla:roflol::roflol:
ama büyük ihtimal seni dr inceleyip muayene edipte vermiştir iğneyi.belki yumurta çatlatma iğnesi verdi galiba yani yumurtan çatlatma iğnesiyse daha hamıle kalmamışın ki sana dr bu iğneyi vermiş demektir..
yumurtla diye yanii...yumurtan çaylasın spermle döllensin diye..zaten döllenip rahme düşmesi 6-7 gün sürüyormuş...bence bişi olmazz
....ve ayrıca ben adetimi beklediğim gün adet olmadım yumurtlama olmuş ve dolayısıyla 16 günde gecikmem olmuş..tabi ben o zamanlarda hamıleleık testi yapıyordum durmadan..adetim gelmeyınce heyecanlanmıştım..keşke birlikte olsaymışız belki hamıle kalırdım.

benbilirim okyanusun ıslak ke tarifini banada verebilirmisin ben bi atne biliyorum ama aynısmı acaba

okyanusum canım hoşgeldin iyi olmana sevindim kaydirigubbakcemile5

hoşbulduk canım sağol geçmişi bi okuyayım dedim demez olaydım gözlerim ağrıdı aaa
ne çok yazmışınız oku oku bitmiyoo:sm_cool::sm_cool:
vildan maat dilnur benbilirim yeb2004 ve yeni gelen arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar rabbim hepinize sağlıklı bebişler nasip etsin:Saruboceq:
ben çitos hakça beryal interhat belenay bircan rabbim bisede sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:
hakçacım ben 1-2 gün falan geçti bulantılarım tekrar başladı ben galiba 9 ay çekicem böle aman napiim bebişim sağlıklı olsunda ben razıyım
benbilirim canım istediğin poğaça tarifi olsun o da var yumuşak oluyo böle pamuk gibi onuda yazarım sana özelden istersenyerimsenibenyerimseniben

Hoşgeldin canımcım sanada hayırlı cumalara.s.
Banane tarifi banada at bende isterimsırnaşık şey

arkadaşlar selam anlamadığımız okadar şey varki artık ben ne yumurtlamamı takip edebiliyorum nede şugün adet olucam diyebiliyorum hepten şaşırdım bıraktım oluruna

maşşallah herkezi saymışın bi ben yokum..:1ninca::1ninca:

amin canım inşaalah sağlıkla alırızŞeniz

yeb özelden attyım kek tarıfını cnm
ebrarcım doktora git dilersen belkı düsene girecek ilaç falan verırı gercı ben ilaca karsıyım ama soğan kürü iç istersen adet dusenleyıcı kürlerı uygula bence.
dilnur sanada atıyon kek tarfını poça tarfını beklıyorum ben guya dıyetteyım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…