Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sağol canım. yinede Alaha şükür yiyoruz. benim bir arkadaşım 4 ay boyunca ne mutfağa girebilmiş ne de birşey yiyebilmiş.serumla beslenmiş.

Hakça yanlış anlama ama bu zamnda domates yemesen daha iyi hormonlu onlar. Havuç ye kalhvaltıda limon falan sık. yeşillik marul falan ye limonla. Bunlar çok faydalı oluyor.

teşekkürler canım.canım çok fazla yemiyorum. çeri domatesler var ya küçük onlardan yiyorum.

bende sultana yazıcam şimdi bakalım bir haber alabilmiş mi belenaydan.

seninde cuman mubarek olsun cnm umutluyuz pes etmk yok

sağol canım...evet pes etmek yok Allahın izniyle..Bu gün cuma inşallah o mübarek dua vaktini yakalayabiliriz...Birbirimiz için dua edelim inşallah...
bu arada yine bebekli rüyalarım başladı benim neredeyse her gün bebek görüyorum rüyam da ...Rabbim rüyalarımızı hayra çıkar inşallahhh

insaallah ...o ruyalar cok dusunmekten oluyo iste cok takmican ama elinde olmuyo insanin

öyleyse ben kahvaltı yapmıycam kafamçokkarıştı yimiyorum diye beryalle vildoş kafamı kırcekler kaydirigubbakcemile3 ama midem almıyor napiyim

çitosum yakaladım seni klava: neler duyuyorum .kahvaltı yapmasanda süt içilecek günde 2 bardak muz yenecek bol meyve.duymayım bi daha hııımmmm kahvaltı etmiyem falan gelirim yanı na haaaa klava:klava:klava:

günaydın arkadaşlar nasılsınız benim bulantılar hemen başladı ya sabaha kadar bukandı sürekli peynirli tost yiyorum.ben 15.günümde öğrendim hamile olduğumu 2 haftalık olması gerek.ama benim değerim 113.8 normalmi biraz fazlamı.evdede yaptım testi o çift çizgiyi görebilmek için biri silik çıktı...

canım 10+6 haftalık. 11.haftamıza giriyoruz Allahın izniyle:Saruboceq:

darısı en yakın zamanda sizlerin başına inşallah:Saruboceq:

aminnnnnnn...Rabbim dualarımızı kabul eyle N'olurrr...Hayırlısıyla....

canım Allah tamamına erdirsin,çok sağlıklı bi:CüvCüv:ve olur inşallahhh

çitosum yakaladım seni klava: neler duyuyorum .kahvaltı yapmasanda süt içilecek günde 2 bardak muz yenecek bol meyve.duymayım bi daha hııımmmm kahvaltı etmiyem falan gelirim yanı na haaaa klava:klava:klava:

offfff yakalandım yine tamam tamam az boz yiycem artık

arkadaşlar belenayla görüşemedim msn de girmiyo ne zamndır.bu arada cumanız mübarek dualarınız kabul olsun inşallah

canım günaydın. bence değerin iyi...benimde adetimden tahmini 1 gün geçmişti bende evde test yaptım 2.çizgi benimde silik çıkmıştı. ertesi günü kan verdim ve test sonucu değerim 166 çıkmıştı.
sen 2 haftalık hamileyim demiştin değil mi?

günaydın bircan benim değerlerde yüksek çıkmıştı canım şuan ben 5.6 haftalık oldu sen doktorla görüştünmü o nediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…