Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

maaşallah diyelim sana o zaman canım ay dur birde maaşallah nazar boncuğu takalım:roflol:

sen yenı evlıymısın cnm olur senın calışanların olur genelde:)) biz yogun calışmıyoruz subat gitti dıyebilirim artık marta kaldı napıyım .:)

evet yeni evliyim ama ...çalışıyoz çalışmasına ama boşa çıktımı moral bozuluyo işte birazcık sonra yine yeni bir ümitle beklemeye başlıyoruz .bu ay yeni başladık çalışmalara bakalım.benim yumurtalıklarda iltihap vardı.ilaç kullandım bakalım işe yarayacakmı

hadi hepiniz kalkın açılırsınız :teytey::teytey::teytey:
Kalkmayana çok pis dalarım uymayamı geldiniz:mymeka:

olsun cnm sen çalış olur ıns.bende işte gecen ay bir doktora gitim bişey yok dedı ctesıde yumurta testı için gel demişti 21cı gun ya ama gitmıcem

kızlar bana müsade gideyimde biraz dinlenem hepinizi öpüyorum tek tek ŞenizŞeniz

:teytey:hihoyyyt:teytey:hihoyyyt:teytey::teytey::dance::dance:
karma bir halay yaptım bendedelikafaduldenklava:haydı halayaaaa

:teytey:hihoyyyt:teytey:hihoyyyt:teytey::teytey::dance::dance:
karma bir halay yaptım bendedelikafaduldenklava:haydı halayaaaa
Valla bunu sevdim süper olmuş bende sana uyam bari
]:teytey:hihoyyyt:teytey:hihoyyyt:teytey::teytey::dance::dance:
Hadi canım sana güle güle kend.iyi bak öptümŞeniz

güle güle canım citosum ölmezsek yarın görüşürükŞeniz

sanada güle güle benbilirim byy by güle güle tatlıbebekŞeniz Şeniz

kızlar test sonucum 113.8 hamleyimmmmmmmmmmmmm

ayyyyyyyyy canım çoooooooook sevindim bi hamiş daha ne güzel allahım ne olur en kısa zamnda bende haaaaaaaaaaaaaamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim diye haykırmayı istiyorum burdan umarım en kısa zamanda gerçekleşir:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…