Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

haydi hanımlara yarışmaya kimler aynı zamanda regl oldu
vildan
rufeyde serra
ecrin
başka kim var arkadşlar bu aralar regl olan

valla şaka biyana ecrin bende senin gibi dogum korkusu var normal yolla asla doğuramam heraldekafamçokkarıştı

şimdi benim düzensiz olduya yumurtlama gününü nasıl takip etcem yoksa hergun çalışcammı off ya.ne yapcammm bir yol gösterin.

şimdi benim düzensiz olduya yumurtlama gününü nasıl takip etcem yoksa hergun çalışcammı off ya.ne yapcammm bir yol gösterin.

CANIM BEN TECRUBELİ OLARAKTAN EN AZ İKİ GÜNDE BİR YANİ GÜN AŞIRI İLİŞKİ.. GECEDEN YAT KALKMA SABAH YIKAN.:dance::dance::dance:

normalde düzenliyse adetinin başaladıgı günden itibaren 14. gündür büyük ihtimalle
ama olasılıgın en yüksek oldugu günler yumurtlamanın 3 gün öncesi ve 2 gün sonrası

önümüzdeki ay birüsürü hamile olcak sanırım firdevsinde yeni bitti adeti aynı zaman sayılır..

Kızlar iki haftam var ama göğüslerimde damarlarım çekiliyor gibi oluyor ve çok akntı var acaba hamilemiyim...bu kadar erken belirti veriri mi ki.. Hiç yaşamadım daha önceki kızımda.......

:a015::1no2::roflol:mirmirmirmirsenağlamabende hamıle deılım 11aydır beklıyoruz lutfen olsun artık

anladım da canım ben çok düzenli adet olurdum bu ay 18 gün geç oldum hesaplıyıcı bile hesaplayamaz yani:))))))neyse artık iki günde bir çalışma yaparız..

ayrıca google la otomatik hesaplayıcılar yaz ara ordanda çıkıyor

SLM ;
Benide yazın reglim yarın bitiyor YUMURTLAMA DÖNEMİM 20-25.01.2009 tarihinde olacak.
16-17 Ocak ta doktora gidicem prolaktinimi ölçtürcem ,muayene olucam sonuçlar nasıl çıkıcam bilmiyorum.Olumlu ise 17 aksamı BİSMİLLAH deriz artık:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…