Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hoşbulduk gazetemi okuyyordum.doktora gittim sinir oldum ya ben adet bitince gel demiştim dedi smear testi yapcakmış ne alaka ya.ben dedim adetliyken olan testlerden yapın kıllanma varmı dedi yok dedim şimdilik ona gerek yok.daha 4 aydır istiyormuşsun dedi.haklı kadın valla ayıp::))smear gitsemmi ki rahim agzı için nasıl kötü birşeymi zormu nasıl oluyor_???

bugün benim gibi kimsenin moreli yok klava: kızlar toparlanın şöyle bi silkelenin yılmak yok yıkılmak yok bu hastalıklar bizi yıkamaz:lepi: eninde sonunda bu savaşı kazanıcaz:hooray::enbuyukkk:

bugün benim gibi kimsenin moreli yok klava: kızlar toparlanın şöyle bi silkelenin yılmak yok yıkılmak yok bu hastalıklar bizi yıkamaz:lepi: eninde sonunda bu savaşı kazanıcaz:hooray::enbuyukkk:

evet canım haklısın.bişey sorcam ya şu gülümsemeleri ekleyemiyom ben nasıl yapıyon

citosum gulüm hihoyyyt benim keyfim yerinde kıs:dance: hayırdır inşallah çok mutluyum:sm_cool:
elektrikler gitti sinir oldum dantel falan yaptım biraz
aha birazdanda kociş gelir beni özleyin birazdelikafaduldenheheheh

soslu fustuk seni rüyamda gördüm napıyon nasılsına.s.
kıs arada uğruyon yazmadan gidiyon:dilcikar:
oluyomu ama böyle :1closedeyes:
yoksa bizi sevmiyonmu:çok üzgünüm:

citosum gulüm hihoyyyt benim keyfim yerinde kıs:dance: hayırdır inşallah çok mutluyum:sm_cool:
elektrikler gitti sinir oldum dantel falan yaptım biraz
aha birazdanda kociş gelir beni özleyin birazdelikafaduldenheheheh

msjımı aldınmı gııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…