Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

herkese günaydın kıslara.s.

vildan çitos yadel ecrin ve diğer arkadaşlar nasılsınız bakalım

vildan kıs h.sonu nerelerdeydinsenağlama

herkese günaydın kıslara.s.

vildan çitos yadel ecrin ve diğer arkadaşlar nasılsınız bakalım

vildan kıs h.sonu nerelerdeydinsenağlama

sanada günaydın okyanuscum ben dün kırmızı kart gördüm bugün moralim sıfırın altında:çok üzgünüm:

amanın citos kırmızı kart görmüş
olsun be gulüm
önümüzdeki ay hep beraber hamiş müjdesi veririk

sanada günaydın okyanuscum ben dün kırmızı kart gördüm bugün moralim sıfırın altında:çok üzgünüm:

üzülme canım ya herşeyde vardır bi hayır önümüzdeki ay inşallahyerimseniben
moralinizi yüksek tutun bak hakça nın bebişi sürpriz yaptı:teytey:
hiç aklınıza getirmeyin valla başka şeylerle uğraş elişi yap ne bilim alışveriş yapa.s.
ah vildanım o kaynanalar yok mu zatenkaydirigubbakcemile3başka şehirdemi oturuyo kayınvaliden:jeyyar:

yok başka şehirde değil onlar sivasın bir ucunda ben bir ucunda oturuyoruz bayaa uzak
torunlarına dayanamıyolar
yakınkende haftada 2-3 gidiyodum zaten böylesi biraz daha iyi oldu

geçmiş olsun canım beni hay allah dervişin fikri neyse zzikride o olurmuş kaydirigubbakcemile3 benimkide o hesap sen neyle uğraşıyon ben ne diyom:jeyyar:neyse sen iyi olda önce sağlıka.s.
sağolasın amann be tatlım
seni dervişci seniii ŞenizŞeniz
kız sonunda yarın randevum var bu adet olamam ile ilgili ve eşim yeni test verdi sonucu çıktı onuda göstericem inşallah dr um iyi olur
sorma yaa eşimde daha düzelme olmamış

geçmiş olsun smhsmha.s.

sağolasın canımcımm:1hug:

Çok teşekkür ederim umuyorum tüm isteyen bekleyen kadınlar bi an önce o iki çizgiyi görürler

Kızlar 8 aydır ama mayısta başlamıştık hemen haziranda kist oluştu. 6 ay kist varmış gitmedi ekimde ilaç kullandım eridi.. şimdi yok beklyroum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…