Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlar nasılsınız offf ben yine hamiş kalamadım senağlamasenağlama adetim oldu dün gecesenağlama

Beloşum naber görüşemiyoruz ne zamandır?
evet canım ya sözde laptop aldınız daha çok görüşürüz diye seviniyorduk ama yine görüşemiyoruz neler yapıyorsun varmı bir gelişmeŞeniz

günaydın kızlar nasılsınız offf ben yine hamiş kalamadım senağlamasenağlama adetim oldu dün gecesenağlama

ağlama çitoscum bak her adet dönemi yeni umut demek şükür adet görebiliyorsun v bir şansın var demektir önümüzdeki ay inallah gelir meleğin bu ay geçti önümüzdeki maçlara bakalm:lepi:

ilgin için sağol belenay 2 gün gecikince umutlandım işte inşaalah en kısa zamanda hamiş kalırım

ilgin için sağol belenay 2 gün gecikince umutlandım işte inşaalah en kısa zamanda hamiş kalırım

ya arkadaşlar ben bu ay klomen kullandım doktor kontrolünde. Bkalım hamile kalabilcem mi? regl 14 ünde olması lazım. şimdiden kan testi yapsam çıkar mı?

citosum üzülme bana doktor demiştiki rejim yaparken hamile kalma oranı daha yüksekmiş neden bilmiyorum ama ilk evlendigimde gitmiştim korunmana dikkat et hemen hamile kalırsın demişti sende reimdesin ne güzel belki böyle hamiş olursun...

sağol canım umarım bana bunu doktorda söyledi zayıflamaya başlayınca şansın artıyor dedi

çalışmamıı :1shok: :1shok:
tısım ne çalışması daha regli olamadım üstüne üstlük feci hastayım
dün acildeydim penisilin yaptılar
inşallah o günlerde gelecek Allahın izniyle özletme fazla kendiniŞeniz

evet canım ya sözde laptop aldınız daha çok görüşürüz diye seviniyorduk ama yine görüşemiyoruz neler yapıyorsun varmı bir gelişmeŞeniz

:

Hala internet bağlatamadık eve. Bir bağlansın söz her akşam görüşeceğiz. Ben iyiyim hayatım. Eşimin erkek kardeşi nişanlanacak onunla uğraşıyoruz.

geçmiş olsun canım beni hay allah dervişin fikri neyse zzikride o olurmuş kaydirigubbakcemile3 benimkide o hesap sen neyle uğraşıyon ben ne diyom:jeyyar:neyse sen iyi olda önce sağlıka.s.

geçmiş olsun smhsmha.s.

merhaba arkadaslar,

ben yeni katildim bu foruma.
Buna sebep ise PCO hastasi olmam.
Bende hamile kalmak istiyorum bir dusuk gecirdim ve ondan sonra polikistik over cikti. Sali gunu igne vurulacagim bakalim allahin izniyle insallah en kisa zamanda hamis kalirim

herkese saglikli gunler dilerim yerimseniben

hihoyyyt hayırlı günler kızlarkaydirigubbakcemile2
ancak gelebildim şimdi bi geçmişi okuyum bakıyım neler konuşmuşsunuzşakkıdı

kk da yenilikler var heralde biraz değişik geldi-tatlicadiarzu-

Arkadaşlar merhaba bende yeni üyelerdenim yazışmalarınızı okudum.Ve sanırım bu heyacanımı en iyi siz anlarsınız.Hastalanmama 4 gün var daha ama ben tüm belirtileri hissediyorum .Çevrmdekilerle paylaşınca alay ediyolar..Ufff bi gelse şu hafta sonu :)

canım benim seni çok iyi anlayabiliyorum inşallah hamilesindir ama sana tavsiyem kendini çok fazla alıştırma şüphelen ama inanma benimde öle olmuştu bu ay 16 gün gecikti bütün belirtileri taşıyordum ama olmadı tabi olsun ne diyelim sağlık olsun bazen regl belirtileriyle hamilelik belirtileri aynı olabiliyo ya da biz psikolojik olarak öyle hissedebiliyoruz güzelim umarım anlatabilmişimdir inşallah hamilesindir canımda güzel haberlerini alırız..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…