Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben iyiyim adetim bitti işte bakalım bu ay ne olacak
inş sağlıkla görürsünüz keseyi yeğenimize dikkat et hee

bu ay gün takibi yapacağım gene dr gideceğim bu hafta bakalım iltihap kurumuş mu
bu ayda olmazsa gene gidicem

kimse yok yinee offff benim adetin devamı geldi ama ben normalde sancıdan agrıdan ölürdüm 4 5 tane ilaçla geçerdi ama şimdi hiç agrım yok neden sizce..şaşırdım.agrısız bir adet dönemi inanamıyorummm

burası muştur yolu yokuştur giden gelmiyor acepne iştirrr
kızlar nerdesiniz yahu 1gün girmedik herkes kaybolmuşş diyordumkiiii
birde baktım vildanım gelmiş

benimkide digerlerinden degişik.ilk defa hayımda agrısız adet oluyorum şaşkınlıktan ölcem.hiç adet oluyomuşum gibi gelmiyor:))yarın doktora gitcem.adetliyken hangi testleri yapıyolar hormanlaramı bakcaklar?kan testimi yapılıyor?açlık tokluk farkediyormu?

ewet adetliyken yapıyolar hormon teslerini genelde 3çgünü actık tokluk farketmiyo

yahu bi bakıyım dedim fırsat vermiyoki benimkileryerimseniben
yarın görüşürüz byy:icecream:

günaydın lincim nasılsın
hepinize günaydın topiğimizin anne adayları ve hamişleri güzel bir hafta olmasını diliyorum umarım bu hafta bol hamişli bir hafta olur

günaydın lincim nasılsın
hepinize günaydın topiğimizin anne adayları ve hamişleri güzel bir hafta olmasını diliyorum umarım bu hafta bol hamişli bir hafta olur

günaydınlarr
gene cee diyip kaçıyosun dimikaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

günaydınlarr
gene cee diyip kaçıyosun dimikaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

günaydın semoşum bir görünüp bir kayboluyorum dimi ama işler var biraz iş ypıyorum biraz size dönüyorum bakim diyorum kızlar ne ypıyor sanki bugün atil gibi hiç kimse yok ya halbuki hafta başı nerelerde bu kızlar:1no2:

semoşum sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor hayat çalışma varmı:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…