Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben ist bakırköyde otuyorum
10 aydır gerçek anlamda istiyoruz ama hiç korunmadık 2 senedir olursa olur dedik 2 ay daha olmazsa ne tedavi gerekiyorsa ona bakacağım ilk olacak allah nasip ederse canım

kızlar bende istanbuldan geldim bayrampaşadan bütün ailem orda iki yıl oldu bursadayım çok güzel ama ben nilüferde canım

kızlar benim beş yaşnda kızım var ikinciyi düşünüyorum.. kist oluştu beş ay önce iki ay oluyo gideli artık bekliyorum.. allah hepinizin gönlüne göre versin...

merhba firdevscim.biz 1.5 yıldır istiyoruz bende pko var malesef bu ay aşılma yaptırıcam bakalım adetime 4 gün var bu arada tanıştığıma mamnun oldum

bende lanet bayrampaşadayım igrenç bir yer burası...benim kuzenin biride sanırım nilüferde.

ben sevmedim ümraniye gibi bir yerden gelince burası dag başı gibi geldi bana komşuluk yok kimse yok.

inş.canım en kısa zamanda bebişlerimiz karnımızda olur.yarın ben çatlatma iğnesini olucam hadi hayırlısı.

okyanus canım teşekkür ederim. haftaya Cuma günü doktora gidicez hayırlısıyla bizde görürüz keseyi sağlıklı bir şekilde...Allah tamamını erdirsin...Allah en yakın zamanda diğer arkadaşlarımızada bu güzel duyguyu yaşatsın. sen nasılsın? bir şikayetin var mı?

amin canım benim:Saruboceq: 5.hafta da bulantılar başladı sabah akşam istifra ediyorumkafamçokkarıştı ama yinede onun varlığını hissetmek çok güsel:lepi: değiyo yaniikaydirigubbakcemile3sende yaz ama ikayetlerini bırakma bizia.s.

serenalar iyiym canım hamilelik biras zormuş ama olsun idare ediyos vallakaydirigubbakcemile5
sen nasılsın?tedaviye başladın mı canım?:eek:

kızlar herkese merhaba umarımherkes iyidir.
ecrin ve yadel hadi bakalım iyi haberlerinizi bekliyoruz. diğer kızlar sizlerinde....
illinay canım inşallah seninde çatlatma iğnen tutar.

X