Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hiç kilo almazdım ya 2 senedir 47 48in üstüne çıkmazdım 52.1 olmuşum tabi şimdilik az ama önüne geçmezsem şişecem boyda 1.60 çok uzun deilimki topaç gibi olurum alimallah

hiç kilo almazdım ya 2 senedir 47 48in üstüne çıkmazdım 52.1 olmuşum tabi şimdilik az ama önüne geçmezsem şişecem boyda 1.60 çok uzun deilimki topaç gibi olurum alimallah

bende hep 48 49dum bura bende alıyorum ne işse
2gündür spor yapmaya başladım heryerim agrıyoo:bbo:

benimde canım istedi bak biri lahmacun diyo diğeri etli ekmek diyo.ben ne yapsam acaba eve gidebilsem yapçaam da.

ben eskiden o kadar çok yiyodumki aşırı hiç kilo alamıyodum
ne zaman hormon tedavilerine başladım kilo almayada başladım

vildan ve yadel döktürmüşünüz yineCADIARZU
vildanım sen peki bi güselmişin kııısss ayyy-tatlicadiarzu-
etli ekmekler lahmacunlar ii valla insanı zorla yemeğe teşvik ediyonuz heecokacimcoook

geldim kızlar yaşasın ben pko degilmişim mutluluktan uçuyorum.hamile degilim ama üzülmedim.pko olmadıgımı ögrendimya agzım kulaklarımda.allahım çok şükür sana.arkadaşla gittik o 5 haftalık hamile.tesadüf arkadaşın bir akrabası doktorun hostesi çıktı ben pko oldugumu söyleyince beni 2 doktora muayene ettirdi ikiside yok öyle bişey saçmalamış doktorun herşeyin çok güzel problem yok dediler sende hiçbir pko belirtisi bile yok dedi.yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..adet ol gel dedi doktor.allahım ne mutluluk bu hamile olsam ancak bukadar sevinirdim.

kızlar bi konu bulunda tartışalım böyle olmuyor boş boş bakıyoz pcye

hoşbulduk şekerim sabahtan bekledim seni yoktun o arada benim elektrikler kesildi daha yeni geldi nefret ediyorum burdan yaaaa:mymeka:

Çok güzel sevindimmm.Güzel haberlerini de bekliyoruzzzzzzz:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…