Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

dur şurda bi salınıyım ahada resmim ben buna benziyom tıpkı ben-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu- HOŞGELDİN DİDEM CANIM NABEERR

kızlar örgüye merak sardım ama kazak yakası ve kol kısmını nasıl kesiyoruz hiç bilmiom ya haroşa selanik lastik azaltma artırmayı biliom ama yaka ve kol yapmayı bilmiom ne çelişkidir aranızda anlayan varsa yardımcı olsanız bana

bu arada 1 hafta geçti diye dün test yaptım büyük bir iştahla ve sonuç tek çizgi tabiki dün test yaptım bugunde pembe pembe başladı reglim

dur şurda bi salınıyım ahada resmim ben buna benziyom tıpkı ben-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu-
-tatlicadiarzu- HOŞGELDİN DİDEM CANIM NABEERR

tüm şevkimi kırdın kızzz
ben sana sulanmıyom:dilcikar::dilcikar:

bu arada 1 hafta geçti diye dün test yaptım büyük bir iştahla ve sonuç tek çizgi tabiki dün test yaptım bugunde pembe pembe başladı reglim

10 gün oldu hala tık yok.bende bu akşam test yapçam dua edin bana çift çizgi göreyim noooolur.

10 gün oldu hala tık yok.bende bu akşam test yapçam dua edin bana çift çizgi göreyim noooolur.
inşallah cnm hepimize nasip etsin Allah..ya tek çizgi çıkınca çok sinirleniom paramada yanıom ayrıcabir test 7.5 euro burda ya çok pahalı 15 tl edio

kızlar pkolular kilo alırmı ya 4 ayda 5 kilo aldım ben dogum kontrolü bıraktım şişmeye başladım ya normalmi bu(((((((((

valla ben teste verilen parayada kanada acıyorum
üzüldügümüzde yanımıza kar kalıyo
2çizgiyi görmek bana hayal gibi geliyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…